NASI UCZNIOWIE

WYSTĘPY NASZYCH UCZNIÓW

Nasze akcje

Reklama
Reklama
Reklama

Edukacja w Internecie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpieczny Internet

Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj588
mod_vvisit_counterWczoraj588
mod_vvisit_counterW tym tygodniu7441
mod_vvisit_counterOstatni tydzien8769
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc1176
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu46690
mod_vvisit_counterRazem3075057

We have: 12 guests, 1 bots online
Twoje IP: 35.175.107.142
Dzisiaj jest: 02 Gru 2023


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla TemplatesMOJE MIASTO BEZ ELEKTROŚMIECI

Nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiego programu MOJE MIASTO BEZ ELEKTROŚMIECI. W zamian za wszelkiego rodzaju zużyty sprzęt elektroniczny i baterie,  szkoła otrzyma wybrane przez nas pomoce dydaktyczne.

Oferta jest bardzo atrakcyjna. Aby zwiększyć zaangażowanie, zorganizowany zostanie międzyklasowy konkurs. Klasa, która zbierze najwięcej kilogramów elektrośmieci, wygra ciekawą nagrodę.  Z tego względu proszę, aby każdy kto dostarczy elektrośmieci, dostarczył również spisaną listę tych sprzętów i przekazał ją do przewodniczącego klasy lub do wychowawcy ( w przypadku klas I-III).

Zbiórka rozpoczyna się do 22.03 i potrwa co najmniej do świąt Wielkanocnych.

Jeśli masz niepotrzebne w domu ELEKTROŚMIECI:

lodówki, zamrażarki, pralki, suszarki do ubrań, zmywarki, kuchenki elektryczne, piece elektryczne, mikrofalówki, ekspresy do parzenia kawy i herbaty, odkurzacze, żelazka, tostery, frytkownice, czajniki, młynki do kawy, roboty kuchenne, zegary, wagi, suszarki do włosów, lokówki, komputery PC, monitory komputerowe, akcesoria PC (mysz, klawiatura, słuchawki i inne drobne urządzenia it), laptopy, notebooki, drukarki, sprzęt kopiujący – xerro, telefony stacjonarne, faksy, telefony komórkowe, radia, telewizory, kamery video, cyfrowe aparaty fotograficzne, odtwarzacze video, magnetowidy, sprzęt hi-fi, wieże, świetlówki liniowe (jarzeniówki), świetlówki kompaktowe (żarówki energooszczędne), pozostałe urządzenia elektryczne i elektroniczne (jak, np. grzejniki elektryczne, wentylatory, klimatyzacje, kalkulatory, elektryczne maszyny do pisania)

dostarcz je do szkoły. To zysk dla środowiska i społeczności szkolnej!

Link do strony internetowej programu:

https://www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl/dla-placowek-oswiatowych/

J. Czerkies

 ŚWIĄTECZNE KARTKI CHARYTATYWNE

 

Samorząd Szkolny serdecznie zaprasza uczniów do włączenia się w przedświąteczną akcję Świąteczne Kartki Charytatywne.

Zebrane fundusze przekazane zostaną na rzecz Stowarzyszenia SURSUM CORDA.

Cena kartki razem z kopertą to 3zł. Samorząd szkolny będzie rozprowadzał kartki od 22 marca.

J. Czerkies

 

 Akcja charytatywna „Pomóż godnie przeżyć święta Wielkanocne rodzinom z Ukrainy” 

 

 

 

Redemptoryskie Centrum Wspierania Ukrainy działające przy klasztorze Redemptorystów w Tuchowie organizuje akcję „Pomóż godnie przeżyć święta Wielkanocne rodzinom z Ukrainy” . Nasza szkoła również włączy się w działania w ramach tej inicjatywy. 
Zorganizowana zostanie zbiórka żywności, artykułów higienicznych i ubrań.

 

 

 

Podane niżej produkty zbierać będziemy do 3 kwietnia 2023r. 
Suche artykuły spożywcze: makarony kasze, cukier, czekolady, słodycze
Konserwy mięsne i rybne
Środki czystości
Kosmetyki
Ubrania dla dzieci, kobiet i mężczyzn
– ubrania nie muszą być nowe, ale w dobrym stanie 
Dnia 16.04.2023r w sanktuarium Matki Bożej w Tuchowie  o godzinie 10.30 zostanie odprawiona Msza Św. dziękczynna w intencji wszystkich ofiarodawców.

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; 
nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. ”

Jan Paweł II papież

Justyna Czerkies

 

Galeria 2018/2019

NASZA SZKOŁA

Przydatne strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wokół Nas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawe strony

Reklama
Reklama

Ankieta dla uczniów

Jak podoba Ci się w szkole?