NASI UCZNIOWIE

WYSTĘPY NASZYCH UCZNIÓW

Nasze akcje

Reklama
Reklama
Reklama

Edukacja w Internecie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpieczny Internet

Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj85
mod_vvisit_counterWczoraj1810
mod_vvisit_counterW tym tygodniu2826
mod_vvisit_counterOstatni tydzien4618
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc24523
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu29466
mod_vvisit_counterRazem1520880

We have: 14 guests online
Twoje IP: 3.235.195.196
Dzisiaj jest: 31 Sty 2023


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

 ZAPRZSZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSACH

Zachęcamy do udziału w przyrodniczym konkursie ŚWIETLIK

Głównym celem Konkursu jest rozpowszechnianie nauk przyrodniczych jako ciekawego, fascynującego źródła wiedzy o świecie, dostępnego dla każdego. Konkurs jest jednoetapowy, a zadanie uczniów polega na rozwiązaniu testu obejmującego treści z wiedzy przyrodniczej.  Dodatkowo pojawiają się tam również pytania dotyczące przeprowadzanych w warunkach domowych doświadczeń. Udział w konkursie jest odpłatny – 15zł. Test zostanie przeprowadzony 14 marca. Zgłoszenia wraz z opłatą proszę kierować do Pani Justyny Czerkies do dnia 24 stycznia.

Wszelkie szczegółowe informacje, testy z poprzednich lat oraz instrukcję do przeprowadzenia doświadczeń znaleźć można na stronie internetowej konkursu:

https://swietlik.edu.pl/opis-projektu/ (kliknij)

 

Justyna Czerkies


 

Gra edukacyjna 'Pan Żubr"

 

Pan Żubr we własnej osobie to program edukacji ekologicznej wykorzystujący nowoczesne technologie jako medium poszerzania wiedzy i propagujący ochronę zagrożonych gatunków zwierząt i roślin, zlokalizowanych na obszarach chronionych Karpat.

Celem gry jest wypuszczanie na wolność zwierząt dostępnych w piramidzie aż do wypuszczenia żubra europejskiego. Proces przenoszenia zwierząt do zagrody i późniejszego ich wypuszczania polega na rozwiązywaniu testów z pytaniami dotyczącymi poszczególnych gatunków. W ciągu jednego dnia gracz może rozwiązać tylko jeden test. O zwycięstwie gracza decyduje wyhodowanie i wypuszczenie na wolność Pana Żubra jak najkrótszym czasie.

 

(KLIKNIJ)

 

 

 

(KLIKNIJ)

 

 

 

 

 

 

  

 

**************************************************************************
**************************************************************************

BÓG SIĘ RODZI W NAS

- JASEŁKA SZKOLNE 2022

**************************************************************************
**************************************************************************

 

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas szczególny. Ludzie sobie bliscy gromadzą się przy wspólnym stole, dzielą się opłatkiem i składają sobie życzenia. W szkole także jest to okres wyjątkowy. Dzieci z wielkim wzruszeniem ubierają choinkę w klasie, własnoręcznie wykonują ozdoby i z niecierpliwością czekają na Jasełka Bożonarodzeniowe.

„Bóg rodzi się w nas”– to tytuł przedstawienia, które 22 grudnia 2022r. zaprezentowali młodsi uczniowie naszej szkoły. Było to widowisko niezwykłe i bardzo innowacyjne, gdzie tradycja mieszała się z teraźniejszością. Pięknym dopełnieniem tego występu był koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu szkolnego chóru i zespołu muzycznego.

Szkolni artyści wprowadzili wszystkich w świąteczny nastrój. Swym pięknym występem podbili serca publiczności i otrzymali gromkie brawa. Występ był niezwykłym przeżyciem zarówno dla występujących, nauczycieli i zaproszonych gości.

Po części artystycznej głos zabrał pan Dyrektor, który podziękował za występ i złożył wszystkim życzenia świąteczne. Zaprosił również na kiermasz ozdób świątecznych i ciasta, w który zaangażowali się rodzice.

Renata Kozdęba

GALERIA ZDJĘĆ (KLIKNIJ)

 

Galeria 2018/2019

NASZA SZKOŁA

Przydatne strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wokół Nas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawe strony

Reklama
Reklama

Ankieta dla uczniów

Jak podoba Ci się w szkole?