NASI UCZNIOWIE

WYSTĘPY NASZYCH UCZNIÓW

Nasze akcje

Reklama
Reklama
Reklama

Edukacja w Internecie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpieczny Internet

Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj584
mod_vvisit_counterWczoraj588
mod_vvisit_counterW tym tygodniu7437
mod_vvisit_counterOstatni tydzien8769
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc1172
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu46690
mod_vvisit_counterRazem3075053

We have: 13 guests, 1 bots online
Twoje IP: 35.175.107.142
Dzisiaj jest: 02 Gru 2023


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla TemplatesPEŁNI MOCY W RODZINIE BEZ PRZEMOCY

- rozstrzygnięcie konkursu plasycznegoUczniowie i nauczycieli zaangażowali się w akcję o tematyce profilaktycznej pt. „Pełni mocy w rodzinach bez przemocy” zainicjowaną przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. Założeniem tej akcji było propagowanie wśród uczniów świadomości, że nie są bezbronni wobec agresorów domowych, a także, że mogą pomóc innym, gdy są świadkami przemocy. W ramach akcji wychowawcy przeprowadzili w wybranych klasach prelekcję, na których wykorzystali dołączone przez GOPS ulotki. Nauczyciele opowiadali uczniom co to jest przemoc domowa, jak należy się zachować w sytuacjach zagrożenia, gdzie można szukać pomocy, jeżeli jesteśmy ofiarami przemocy domowej oraz w jaki sposób możemy pomagać, gdy nie jesteśmy bezpośrednio związani z agresorem.

Jednym z elementów realizacji programu było wykonanie informacyjnej gazetki ściennej, która została umieszczona na środkowym korytarzu, gdzie mieli dostęp wszyscy uczniowie szkoły. Gazetka zawierała informacyjny plakat, hasło oraz ulotki, umieszczone w taki sposób, aby każdy uczeń anonimowo mógł podejść i skorzystać z zamieszczonych tam informacji.

Zwieńczeniem akcji profilaktycznej był konkurs plastyczny. Konkurs ten został podzielony na dwie kategorie wiekowe, klasy I-III oraz IV-VIII. Zadaniem uczniów było wybrać jeden z 4 tematów a następnie wykonać prace plastyczną dowolną techniką malarską, przedstawiającą wybrany temat oraz zawierającą hasło przewodnie.

Do konkursu zostało zgłoszone 22 prace. Z pośród najciekawszych prac wyłoniono zwycięzców.

W kategorii I – III miejsca zajęli:

  1. Bartosz Ziomek,
  2. Patryk Studziński,
  3. Anita Duda.

W kategorii IV – VIII miejsca zajęli:

  1. Lena Mężyk,
  2. Maja Niedziela,
  3. Dominik Gruszkowski.

Wszystkim laureatom gratulujemy.

Dorota Bąk

GALERIA ZDJĘĆ (KLIKNIJ)

 

Galeria 2018/2019

NASZA SZKOŁA

Przydatne strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wokół Nas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawe strony

Reklama
Reklama

Ankieta dla uczniów

Jak podoba Ci się w szkole?