NASI UCZNIOWIE

WYSTĘPY NASZYCH UCZNIÓW

Nasze akcje

Reklama
Reklama
Reklama

Edukacja w Internecie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpieczny Internet

Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj72
mod_vvisit_counterWczoraj1810
mod_vvisit_counterW tym tygodniu2813
mod_vvisit_counterOstatni tydzien4618
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc24510
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu29466
mod_vvisit_counterRazem1520867

We have: 14 guests online
Twoje IP: 3.235.195.196
Dzisiaj jest: 31 Sty 2023


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

 SPOTKANIE Z ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM

 

„Wszystkie dzieci Mikołaja kochają
Wszystkie dzieci na Niego czekają.
Moc prezentów każdemu przyniesie,
Każe dziecko z prezentów się cieszy….”

 

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 6 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również do naszej szkoły. Dzieci nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka i świadczyło to o tym, że do szkoły zbliża się nikt inny, jak Święty Mikołaj we własnej osobie. Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i nauczycieli  w szkole. Dzieci z Oddziału Przedszkolnego powitały Mikołaja piosenką i wierszykami. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim osobiście wręczał prezenty – dla każdego coś dobrego! Oczekiwana cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym wszystkim wiele radości. Dodatkowym prezentem dla wszystkich uczniów był wyjazd do kina na film „Kierunek Księżyc” (klasy 0-III) i „Świąteczna niespodzianka” (klasy IV-VIII). Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczniów. Żegnając się z dziećmi Mikołaj obiecał, że na pewno wróci za rok. Niektórzy już na niego czekają.

Renata Kozdęba

GALERIA ZDJĘĆ (KLIKNIJ)

 

Galeria 2018/2019

NASZA SZKOŁA

Przydatne strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wokół Nas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawe strony

Reklama
Reklama

Ankieta dla uczniów

Jak podoba Ci się w szkole?