NASI UCZNIOWIE

WYSTĘPY NASZYCH UCZNIÓW

Nasze akcje

Reklama
Reklama
Reklama

Edukacja w Internecie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpieczny Internet

Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj601
mod_vvisit_counterWczoraj588
mod_vvisit_counterW tym tygodniu7454
mod_vvisit_counterOstatni tydzien8769
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc1189
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu46690
mod_vvisit_counterRazem3075070

We have: 10 guests, 1 bots online
Twoje IP: 35.175.107.142
Dzisiaj jest: 02 Gru 2023


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Dnia 10 listopada 2022r. punktualnie o godzinie 11:11 społeczność naszej szkoły odśpiewała ,,Mazurka Dąbrowskiego"  w kolejnej 5. edycji akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła do hymnu”. W ten sposób dołączyliśmy do wielu polskich i polonijnych społeczności szkolnych we wspólnym świętowaniu kolejnej 104. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

M.Wrzosek

GALERIA ZDJĘĆ (KLIKNIJ)UROCZYSTA  AKADEMIA Z OKAZJI ŚWIĘTA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

Dnia 9 listopada 2022r. społeczność uczniowska wzięła udział w uroczystości upamiętniającej 104. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Uczniowie klasy ósmej i szóstej przygotowali recytację wierszy, scenę rozbiorów Polski i taniec z flagą, a zespół wokalno – instrumentalny zaprezentował pieśni patriotyczne. Akademia była doskonałą okazją do refleksji na temat tego, jacy jesteśmy, czego pragniemy i dokąd w życiu zmierzamy. To przecież od młodych Polaków zależy, jaka będzie przyszłość. Wszyscy zebrani w sali gimnastycznej w skupieniu wysłuchali wzruszających pieśni narodowych i patriotycznych utworów literackich. Często słyszymy słowa: Polska, jesteśmy Polakami, patriota, Ojczyzna. Jednak na co dzień nie myślimy o tym, czym jest dobro wspólne, interes narodowy, poczucie tożsamości, kultura. Nasi przodkowie wiele wycierpieli, abyśmy byli wolnymi Polakami. Każdy, kto zginął za Ojczyznę, powinien być szanowany. Ojczyzna powinna być czymś ważnym w życiu każdego człowieka, przecież jest tylko jedna. Należy pamiętać, że Polska to nie tylko kawałek miejsca na mapie, ale i my Polacy, którzy ją budujemy i tworzymy. Jesteśmy dumni z naszej Ojczyzny.


M.Wrzosek

GALERIA ZDJĘĆ (KLIKNIJ)

 

 

Galeria 2018/2019

NASZA SZKOŁA

Przydatne strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wokół Nas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawe strony

Reklama
Reklama

Ankieta dla uczniów

Jak podoba Ci się w szkole?