NASI UCZNIOWIE

WYSTĘPY NASZYCH UCZNIÓW

Nasze akcje

Reklama
Reklama
Reklama

Edukacja w Internecie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpieczny Internet

Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1265
mod_vvisit_counterWczoraj1505
mod_vvisit_counterW tym tygodniu8588
mod_vvisit_counterOstatni tydzien5146
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc21442
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu29118
mod_vvisit_counterRazem3238342

We have: 16 guests online
Twoje IP: 3.239.91.5
Dzisiaj jest: 19 Kwi 2024


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates„Śniadanie daje moc”

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia i najlepszy start w nowy dzień!

W roku szkolnym 2022/2023 nasza szkoła po raz kolejny przyłączyła się do programu edukacyjnego „Śniadanie Daje Moc”. Celem akcji jest promowanie zasad zdrowego odżywiania oraz zwiększanie świadomości uczniów na temat zdrowego odżywiania i roli śniadania. Dnia 8 listopada uczniowie klas I-III wraz z wychowawczyniami przygotowywali wspólne, zdrowe śniadania. Dzieci przyrządzały apetyczne kanapki, zdrowe przekąski i owocowe szaszłyki. Było pysznie, zdrowo, kolorowo! Tego dnia przeprowadzono również pogadanki na temat roli śniadania, jako najważniejszego posiłku w ciągu dnia. Dzięki niemu dzieci mają siłę i energię do nauki i zabawy, lepiej się koncentrują na wykonywanych zadaniach. Omówiony został także sposób w jaki taki posiłek powinien być skomponowany, a także zalety jakie płyną ze zdrowego odżywiania. Uczniowie dowiedzieli się również, że zdrowe odżywianie to nie tylko zdrowa żywność. Wspólne przygotowywanie i spożywanie śniadania sprawiło dzieciom wiele przyjemności i na pewno dobrze smakowało.

Renata Kozdęba

GALERIA ZDJĘĆ (KLIKNIJ)

 

Galeria 2018/2019

NASZA SZKOŁA

Przydatne strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wokół Nas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawe strony

Reklama
Reklama

Ankieta dla uczniów

Jak podoba Ci się w szkole?