NASI UCZNIOWIE

WYSTĘPY NASZYCH UCZNIÓW

Nasze akcje

Reklama
Reklama
Reklama

Edukacja w Internecie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpieczny Internet

Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1806
mod_vvisit_counterWczoraj931
mod_vvisit_counterW tym tygodniu3173
mod_vvisit_counterOstatni tydzien4395
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc24434
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu29466
mod_vvisit_counterRazem1520791

We have: 14 guests online
Twoje IP: 3.235.195.196
Dzisiaj jest: 30 Sty 2023


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla TemplatesPRÓBNA EWAKUACJA SZKOŁY 

W dniu 27 października w naszej szkole miała miejsce próbna ewakuacja szkoły. Głównym celem przeprowadzonej ewakuacji było przypomnienie uczniom, nauczycielom i pracownikom obsługi  obowiązujących procedur postępowania na wypadek wystąpienia zagrożenia jakim może być na przykład pożar czy wszelkiego rodzaju niebezpieczeństwa nakazujące ewakuowanie wszystkich użytkowników budynku w bezpieczne miejsce. Przed przystąpieniem do działań, z procedurami zapoznani zostali uczniowie, nauczyciele i pracownicy obsługi, każdy dostał wytyczne na wypadek zaistniałego zagrożenia. Ewakuacja została przygotowana we współpracy z miejscowa jednostką OSP Żurowa, która miała za zadanie rozpoznać zagrożenie, sprawdzić stan zdrowia uczniów oraz zabezpieczyć ewentualne zagrożenie tak, aby wszyscy cali i zdrowi opuścili budynek szkoły. Na szczęście to tylko ćwiczenia, ale są one nieodzownym elementem wiedzy i umiejętności  na wypadek zaistniałego zagrożenia.

W trakcie spotkania uczniowie zostali wyposażeni przez strażaków w elementy odblaskowe, które niezbędne są do bezpiecznego poruszania się po zmroku, za co serdecznie im dziękujemy.

Serdeczne podziękowanie dla strażaków, za poświęcony nam czas i udzielenie cennych wskazówek.

GALERIA ZDJĘĆ (KLIKNIJ)

 

Galeria 2018/2019

NASZA SZKOŁA

Przydatne strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wokół Nas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawe strony

Reklama
Reklama

Ankieta dla uczniów

Jak podoba Ci się w szkole?