NASI UCZNIOWIE

WYSTĘPY NASZYCH UCZNIÓW

Nasze akcje

Reklama
Reklama
Reklama

Edukacja w Internecie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpieczny Internet

Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj608
mod_vvisit_counterWczoraj588
mod_vvisit_counterW tym tygodniu7461
mod_vvisit_counterOstatni tydzien8769
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc1196
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu46690
mod_vvisit_counterRazem3075077

We have: 11 guests online
Twoje IP: 35.175.107.142
Dzisiaj jest: 02 Gru 2023


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla TemplatesZapraszamy do udziału w konkursie

Szczegóły konkursu (kliknij)DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

 

Czwartek, 13 października, to wyjątkowy dzień w naszej społeczności uczniowskiej. W tym dniu w odbyła się uroczysta akademia. W pierwszej części  uczniowie klasy pierwszej złożyli uroczyste ślubowanie. W drugiej części akademii wszyscy nauczyciele, pracownicy szkoły oraz uczniowie zostali zaproszeni na część artystyczną z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Młodzi artyści wierszami, piosenkami, skeczami i tańcem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Piękny i zabawny spektakl przygotowali nasi młodzi aktorzy. Trzeba przyznać, że nasi podopieczni idealnie odgrywają role nauczycieli i wyjątkowo chętnie wcielają się w swoje własne - czyli uczniów. Tego typu przedstawienia są doskonałą okazją do tego, żeby się pośmiać, zrelaksować, a czasami także podszkolić swoją wiedzę. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. Każdy z  nauczycieli otrzymał słodki upominek.

Na zakończenie akademii głos zabrał pan Dyrektor, który mówił o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękował za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzył wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Po zakończonej akademii uczniowie udali się do swoich domów.

R. Kozdęba

GALERIA ZDJĘĆ (KLIKNIJ)

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

 

Galeria 2018/2019

NASZA SZKOŁA

Przydatne strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wokół Nas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawe strony

Reklama
Reklama

Ankieta dla uczniów

Jak podoba Ci się w szkole?