NASI UCZNIOWIE

WYSTĘPY NASZYCH UCZNIÓW

Nasze akcje

Reklama
Reklama
Reklama

Edukacja w Internecie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpieczny Internet

Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1274
mod_vvisit_counterWczoraj1505
mod_vvisit_counterW tym tygodniu8597
mod_vvisit_counterOstatni tydzien5146
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc21451
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu29118
mod_vvisit_counterRazem3238351

We have: 13 guests online
Twoje IP: 3.239.91.5
Dzisiaj jest: 19 Kwi 2024


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla TemplatesNoc Bibliotek - występ naszych uczniów

2 października w remizie OSP w Żurowej miało miejsce wydarzenie kulturalne Noc Bibliotek. To ogólnopolska akcja przekonująca do czytania poprzez promocję lokalnych bibliotek jako najbliższych miejsc spotkań z kulturą.

Uczniowie klasy IV, V i VI naszej szkoły w ramach współpracy z Biblioteką Publiczną w Żurowej włączyli się w przygotowanie tego wydarzenia i zaprezentowali się w przedstawieniu pt. „O krasnoludkach i sierotce Marysi”. W role postaci z książki Marii Konopnickiej wcielili się: Marysia: Aleksandra Bąk, krasnale: Anna Warzecha, Zuzanna Mikrut, Maja Niedziela, Marta Jodłowska, Lena Mężyk, Hubert Smołucha, Dominik Augustyn, gąski: Maja Mikrut, Milena Duda, Patrycja Lisak, Amelia Bąk, pies Gasio: Karol Piętka, lis Sadełko: Bartłomiej Słota, gospodyni: Zuzanna Zbylut.

Niemal baśniowa sceneria, przepiękne stroje przeniosły nas w odległe dzieje Żurowej, gdzie w chacie bednarza mieszkała sierotka Marysia i pasła swoje gąski. Występ naszych uczniów ogromnie się podobał, wzbudził entuzjazm licznie zgromadzonej publiczności – dzieci, rodziców i  dziadków, którzy przyszli podziwiać zdolności swoich pociech. Ich praca, zaangażowanie, poświęcony czas na pewno zaowocują w postaci zainteresowania czytaniem, sięganiem po książki przez całe pokolenia.

Małgorzata Mikrut

GALERIA ZDJĘĆ (KLIKNIJ)


 

Galeria 2018/2019

NASZA SZKOŁA

Przydatne strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wokół Nas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawe strony

Reklama
Reklama

Ankieta dla uczniów

Jak podoba Ci się w szkole?