NASI UCZNIOWIE

Nasze akcje

Reklama
Reklama
Reklama

Edukacja w Internecie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpieczny Internet

Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj351
mod_vvisit_counterWczoraj422
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1805
mod_vvisit_counterOstatni tydzien2674
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc11263
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu8157
mod_vvisit_counterRazem1421703

We have: 9 guests online
Twoje IP: 44.200.137.63
Dzisiaj jest: 28 Wrz 2022


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

 UROCZUSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Nadeszły wakacje, czyli zasłużony czas odpoczynku. W dniu 24 czerwca 2022r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 oraz pożegnanie klasy VIII. Po mszy świętej wszyscy zgromadzili się na nowej, pięknej sali gimnastycznej, gdzie po odśpiewaniu hymnu narodowego klasa VIII przekazała sztandar szkoły swoim młodszym kolegom. Prowadzący, absolwenci klasy VIII Nikola Mikrut i Jakub Ciombor serdecznie powitali Pana Dyrektora Adama Setlika, przybyłych gości, grono pedagogiczne, rodziców,  koleżanki i kolegów na akademii, która szczególnie dla ósmoklasistów miała wyjątkowy charakter. Był to ich ostatni dzień w szkole podstawowej, w szkole, która była ich drugim domem, w której czuli się potrzebni, ważni i doceniani. Wzruszającymi przemówieniami, refleksyjnymi wierszami i piosenkami oraz wesołą scenką z życia szkoły oraz prezentacją zdjęć wspominali sukcesy, porażki, zdarzenia wesołe i smutne. Przyszedł jednak czas odlotu w nowy, nieznany świat a więc czas podziękowań za budowanie fundamentów do dalszego kształcenia. Słowa podziękowania skierowali do pana dyrektora, wychowawców, nauczycieli i pracowników obsługi oraz koleżanek i kolegów. O naszych absolwentach nie zapomnieli pierwszaki i uczniowie klasy VII, którzy skierowali do nich miłe i ciepłe słowa pożegnania, wręczyli upominki i życzyli powodzenia w nowej szkole. Następnie zabrał głos Dyrektor Szkoły Pan Adam Setlik. Szczerze dziękował wszystkim za ciężką pracę w tym roku szkolnym, podsumował ważniejsze wydarzenia, które odbywały się w naszej szkole. W imieniu własnym i całej społeczności szkolnej podziękował Radzie Rodziców i   przedstawicielom OSP za ich zaangażowanie w życie szkoły, ofiarną pracę, bezinteresowną pomoc i poświęcenie. Podziękowanie otrzymali również rodzice za aktywne uczestnictwo w życiu klasy i szkoły oraz za zaangażowanie społeczne. Na zakończenie dyrektor szkoły wręczył nagrody książkowe uczniom wyróżniającym się w nauce i zachowaniu a rodzicom absolwentów listy gratulacyjne. Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa przyznało również cztery nagrody w akcji  ,,Aktywny czytelnik'' a nagroda Radnego Rady Powiatowej w Tarnowie Tomasza Płaczka dla ucznia z najwyższą średnią przypadła absolwentowi klasy ósmej Markowi Dudzie. Po rozdaniu nagród dyrektor życzył wszystkim miłego wypoczynku, po czym uczniowie przeszli do klas, gdzie otrzymali świadectwa. Kolejny rok za nami, chwilami było ciężko, chwilami zabawnie. Wspominajcie miło.

 

Życzymy wspaniałych wakacji oraz sukcesów w dalszej edukacji.

Celina Mikrut

 

GALERIA ZDJĘĆ (KLIKNIJ)

 

Galeria 2018/2019

NASZA SZKOŁA

Przydatne strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wokół Nas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawe strony

Reklama
Reklama

Ankieta dla uczniów

Jak podoba Ci się w szkole?