NASI UCZNIOWIE

WYSTĘPY NASZYCH UCZNIÓW

Nasze akcje

Reklama
Reklama
Reklama

Edukacja w Internecie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpieczny Internet

Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj586
mod_vvisit_counterWczoraj588
mod_vvisit_counterW tym tygodniu7439
mod_vvisit_counterOstatni tydzien8769
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc1174
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu46690
mod_vvisit_counterRazem3075055

We have: 6 guests online
Twoje IP: 35.175.107.142
Dzisiaj jest: 02 Gru 2023


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

DZIEŃ DZIECKA 2020

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

"Kiedy się śmieje dziecko, śmieje się cały świat." Janusz Korczak

 

 

1 czerwca w naszej szkole odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka. Ten wyjątkowy dzień był pełen wrażeń i atrakcji. Około godziny 10.00 zebraliśmy się na boisku szkolnym, aby wspólnie świętować jeden z najwspanialszych dni w roku . Dla naszych uczniów czekało mnóstwo zabaw, przekąsek i niespodzianek. Dzieci mogły sprawdzić się w konkurencjach sportowych. Niewątpliwie najbardziej atrakcyjne okazało się przeciąganie liny. Gdy jedni uczniowie zmagali się w zawodach sportowych, inni mogli brać udział w pokonywaniu toru przeszkód, czy laniu wodą do celu w przygotowanym miasteczku strażackim. Druhowie z OSP zachęcali też do wizyty w wozie strażackim.

Dodatkowo Rada Rodziców przygotowała dla naszych pociech mnóstwo przekąsek; był popcorn, pieczona kiełbaska z grilla, wata cukrowa i lody. Dla uczestników i zwycięzców zawodów sportowych były również medale i słodkie upominki. Można było także pomalować twarz.

Najważniejsze, że pogoda nam dopisała i wszyscy dobrze się bawili. Dzień Dziecka udał się wspaniale! Już czekamy na następny. Dzieci były zachwycone, czuły się wyjątkowo i bezpiecznie. Ten dzień zostanie na długo w ich pamięci.

W imieniu całej społeczności szkolnej składamy serdeczne podziękowania Radzie Rodziców oraz strażakom z OSP z Żurowej za ogromne zaangażowanie, trud i wkład włożony w przygotowanie tej imprezy.

Życzymy Wam drogie dzieci , aby na Waszych twarzach zawsze gościł uśmiech, a każdy dzień był wyjątkową przygodą.

Maria Kędzior

GALERIA ZDJĘĆ (KLIKNIJ)

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@


 

Galeria 2018/2019

NASZA SZKOŁA

Przydatne strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wokół Nas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawe strony

Reklama
Reklama

Ankieta dla uczniów

Jak podoba Ci się w szkole?