NASI UCZNIOWIE

Nasze akcje

Reklama
Reklama
Reklama

Edukacja w Internecie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpieczny Internet

Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj322
mod_vvisit_counterWczoraj422
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1776
mod_vvisit_counterOstatni tydzien2674
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc11234
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu8157
mod_vvisit_counterRazem1421674

We have: 9 guests, 1 bots online
Twoje IP: 44.200.137.63
Dzisiaj jest: 28 Wrz 2022


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

 BAL SZKOLNY  2022

We czwartek, 28 kwietnia, już od rana wszystkim uczniom naszej szkoły towarzyszyły niecodzienne emocje. Dawało się wyczuć pełne napięcia, radosne oczekiwanie, panował jakiś nietypowy nastrój. Niełatwo było się skupić na lekcjach, skoro na uczniów czekało tak miłe wydarzenie - oczekiwany od dawna bal szkolny. Nareszcie! Taka zabawa to doskonały moment na integrację, okazja do oderwania się od codziennych obowiązków i możliwość przeniesienia się w świat beztroskich zabaw. Tym razem impreza odbywała się w budynku remizy OSP. Pięknie udekorowana sala, kolorowe balony, zmieniające barwę światło i zastawione stoły robiły wrażenie. Różne przekąski, gorące danie, przepyszne ciasta i desery, owoce, słodycze pozwalały dzieciom zregenerować stracone w tańcu siły. Największym powodzeniem cieszyły się chyba popcorn i wata cukrowa. Znane wszystkim melodie zachęcały do tańca. Mogliśmy więc podziwiać umiejętności taneczne i wokalne niektórych uczniów.

W szampańskiej zabawie młodszym dzieciom pomagała pani animatorka. Przygotowane przez nią konkursy i zabawy edukacyjne miały na celu kształtowanie umiejętności reagowania na rytm, muzykę,

animację.

Dużą niespodzianką dla starszych dzieci okazała się fotobudka z mnóstwem gadżetów. Uczestnicy zabawy mieli możliwość chociaż na chwilę zmienić swój wygląd - niektórzy byli naprawdę nie do poznania. Uczniowie otrzymali zabawne zdjęcia, które z pewnością staną się pamiątką na długie lata.ację. Wskazywały też sposoby kulturalnego zachowania się podczas zabawy. Powodzeniem cieszyły się malowanie twarzy oraz zabawy typu "lambada", "pociąg", "stary niedźwiedź".

Serdecznie dziękujemy rodzicom, a zwłaszcza założycielkom i członkiniom Stowarzyszenia Kreatywny Tartak. Dziękujemy za zaangażowanie, wysiłek i czas poświęcony na przygotowanie tej wspaniałej imprezy. Wyrazem wdzięczności były zadowolone, uśmiechnięte buzie wszystkich uczestników balu.

Wszystko, co dobre, szybko się kończy. Tak było i tym razem. Ani się obejrzeliśmy i już musieliśmy udać się do swoich domów. Po kilku tak miło spędzonych godzinach trudno będzie wrócić do szarej rzeczywistości. Jak to dobrze, że przed nami majówka!

Małgorzata Król

GALERIA ZDJĘĆ KL. 0 - 3 (KLIKNIJ)

GALERIA ZDJĘĆ KL. 4 - 8 (KLIKNIJ)

 

Galeria 2018/2019

NASZA SZKOŁA

Przydatne strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wokół Nas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawe strony

Reklama
Reklama

Ankieta dla uczniów

Jak podoba Ci się w szkole?