NASI UCZNIOWIE

Nasze akcje

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Edukacja w Internecie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpieczny Internet

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj225
mod_vvisit_counterWczoraj245
mod_vvisit_counterW tym tygodniu2898
mod_vvisit_counterOstatni tydzien3204
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc3655
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu9847
mod_vvisit_counterRazem1162571

We have: 8 guests online
Twoje IP: 75.101.173.236
Dzisiaj jest: 08 Sie 2020


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

 ŚWIAT JUŻ PACHNIE WAKACJAMI

zakończenie roku szkolnego 2019/2020

 

26 czerwca 2020 r. zakończył się kolejny rok szkolny. Jaki był? Z pewnością bardzo nietypowy. Zabrakło uroczystej akademii, radosnego gwaru uczniów, dumnych spojrzeń rodziców. Zamiast tego odbieranie świadectw w małych grupkach i stosowanie się do zaleceń sanitarnych. Mimo wszystko był to ważny dzień dla naszej szkolnej społeczności. Uczniowie otrzymali świadectwa, nagrody i przynajmniej przez dwa miesiące nie będą już myśleć o zdalnych lekcjach. Szczególne podziękowania należą się nauczycielom, ale też rodzicom za ich zaangażowanie i dodatkowe obowiązki związane z nauczaniem na odległość.

Wszystkim życzymy wspaniałych wakacji, fascynujących przygód i wielu spotkań z niezwykłymi ludźmi. Cieszcie się każdą chwilą, odkrywajcie świat, dostrzegajcie jego piękno, ale zawsze i wszędzie dbajcie o bezpieczeństwo.

A teraz jeszcze kilka słów do naszych absolwentów. Gratulujemy Wam ukończenia szkoły podstawowej. Przed Wami nowe wyzwania. Podejmujcie je. Przekraczajcie niewidzialne granice, zdobywajcie nieosiągalne szczyty, pewnie pokonujcie ostre zakręty, które z pewnością pojawią się na Waszej drodze, bo przecież życie to nie bajka. Nie bójcie się ewentualnych trudności, bo droga pełna przeszkód uczy wytrwałości i determinacji w dążeniu do realizacji marzeń, kształtuje charakter człowieka, a osiągnięcie celu wzmacnia i daje poczucie satysfakcji. Bądźcie wtedy blisko rodziców, bo dla nich jesteście najważniejsi i to na nich możecie zawsze liczyć.

Szczególne wyróżnienie otrzymały dwie absolwentki Natalia Drożdż i Małgorzata Słomska, które z rąk Wójta Gminy Szerzyny Grzegorza Gotfryda odebrały listy gratulacyjne dla swoich rodziców i nagrody książkowe jako "najlepsze z najlepszych" Gminy Szerzyny- GRATULUJEMY.

Idźcie pewnie przez zamęt i pośpiech współczesnego świata, ale pamiętajcie o tym, że siły i spokoju trzeba szukać w ciszy. Przed Wami całe życie. Wchodźcie w nie pełni energii i wiary w to, że będzie piękne. Nigdy nie traćcie optymizmu i zawsze bądźcie młodzi. Powodzenia!

GALERIA ZDJĘĆ (KLIKNIJ)

 

 

 

Zegarek

Ulti Clocks content

Galeria 2018/2019

NASZA SZKOŁA

Przydatne strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wokół Nas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawe strony

Reklama
Reklama

Ankieta dla uczniów

Jak podoba Ci się w szkole?