NASI UCZNIOWIE

Nasze akcje

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Edukacja w Internecie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpieczny Internet

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj19
mod_vvisit_counterWczoraj190
mod_vvisit_counterW tym tygodniu409
mod_vvisit_counterOstatni tydzien1456
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc4297
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu8559
mod_vvisit_counterRazem1180474

We have: 6 guests online
Twoje IP: 3.235.85.115
Dzisiaj jest: 20 Paź 2020


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

 REKONSTRUKTO "Wrzesień 39"

 

20 lutego nasza szkoła gościła ponownie grupę artystyczną „ Rekonstrukto”. Tym razem uczniowie mieli okazję obejrzeć pokaz historyczny pod  tytułem „Wrzesień 39”, czyli o tym jak wybuchła II wojna światowa, a zniknęła II Rzeczpospolita. Podczas pokazu omówiono i zaprezentowano sytuację międzynarodową Polski przed wybuchem II wojny światowej i w trakcie jej trwania. Ogromnym zainteresowaniem uczniów cieszyły się repliki broni, mundury wojskowe, karabiny, pistolety, granaty i bagnety. Ochotnicy mieli szanse osobiście dotknąć i sprawdzić wyposażenie wojska polskiego poprzez przymierzanie hełmów, masek przeciwgazowych oraz elementów umundurowania żołnierzy. Część uczniów poddana została musztrze wojskowej sprawdzając, kto nadaje się do wojska. Po zakończonym pokazie widzowie mogli osobiście obejrzeć repliki broni, sprawdzić jak ciężki był to sprzęt, przymierzyć mundur żołnierski, mogli także zadawać pytania prowadzącym, by pogłębić swoją wiedzę historyczną.

Nasi uczniowie z zapartym tchem słuchali i oglądali program przybliżający losy państwa, narodu i żołnierza polskiego u kresu II Rzeczypospolitej. Ta żywa lekcja historii wzbudziła duże zainteresowanie wśród uczniów i na pewno zostanie długo w pamięci.

GALERIA ZDJĘĆ (KLIKNIJ)

 

Zegarek

Ulti Clocks content

Galeria 2018/2019

NASZA SZKOŁA

Przydatne strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wokół Nas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawe strony

Reklama
Reklama

Ankieta dla uczniów

Jak podoba Ci się w szkole?