NASI UCZNIOWIE

Nasze akcje

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Edukacja w Internecie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpieczny Internet

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj188
mod_vvisit_counterWczoraj200
mod_vvisit_counterW tym tygodniu606
mod_vvisit_counterOstatni tydzien1393
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc4276
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu8559
mod_vvisit_counterRazem1180453

We have: 8 guests online
Twoje IP: 3.235.85.115
Dzisiaj jest: 19 Paź 2020


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

Dzień  Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach Babcie i Dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości.

W dniu 24.01.2020 r. o godz. 10.00 w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni dziadkowe licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Na wstępie dyrektor szkoły Pan Adam Setlik powitał wszystkich gości ciepłymi słowami i złożył serdeczne życzenia  wszystkim seniorom z okazji ich święta.  Następnie  wystąpiły wnuczęta dzieci z kl. 0. Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w rożnych formach artystycznych. Artyści poprzez wiersz, piosenkę i taniec wyrazili kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia miłości. Uczniowie z kółka tanecznego prowadzonego przez panią Paulinę Ziębę ze szkoły tańca A&J DANCE MIND zaprezentowali swoje umiejętności w tańcu.  Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to , aby jak najlepiej wyrazić miłość i szacunek. Dziadkowie mieli okazje brać udział w różnych zabawach , konkursach i wspólnym śpiewaniu kolęd.  W trakcie uroczystości wnuczęta swoim gościom wręczyły prezenty. Uroczystość przebiegała w miłej atmosferze, której  towarzyszył słodki poczęstunek przygotowany przez mamy.
Grażyna Mikrut

 

Zegarek

Ulti Clocks content

Galeria 2018/2019

NASZA SZKOŁA

Przydatne strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wokół Nas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawe strony

Reklama
Reklama

Ankieta dla uczniów

Jak podoba Ci się w szkole?