NASI UCZNIOWIE

Nasze akcje

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Edukacja w Internecie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpieczny Internet

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj23
mod_vvisit_counterWczoraj190
mod_vvisit_counterW tym tygodniu413
mod_vvisit_counterOstatni tydzien1456
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc4301
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu8559
mod_vvisit_counterRazem1180478

We have: 5 guests online
Twoje IP: 3.235.85.115
Dzisiaj jest: 20 Paź 2020


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

  

17 stycznia 2020 r. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień. Udekorowana łańcuchami z bibuły, kolorowymi balonami i migającymi światełkami zachęcała do zabawy najpierw dzieci z klas 0-III, a potem uczniów klas starszych. Razem z młodszymi dziećmi bawiły się wychowawczynie. Przygotowały wiele konkursów i zabaw muzyczno-ruchowych. Dzięki ich zaangażowaniu dzieci bawiły się znakomicie, o czym świadczyły rumiane twarzyczki, roześmiane buzie i błyszczące oczka maluchów. Starsi uczniowie nie potrzebowali pomocy wychowawców. Sami prowadzili zabawę i również wspaniale się bawili przy dźwiękach znanych im przebojów. Na chwilę wyciszenia i odpoczynku udawali się do swoich sal lekcyjnych, gdzie czekał na nich przygotowany przez mamy poczęstunek. Wszystkim rodzicom serdecznie dziękujemy za włączenie się w zorganizowanie naszej imprezy.

Tegoroczna zabawa karnawałowa przeszła już do historii. Teraz czas na ferie zimowe! Wyłączmy na chwilę telewizory, odłóżmy smartfony, oderwijmy się od gier komputerowych. Opuśćmy świat wirtualny i skupmy się na rzeczywistym. Porozmawiajmy z rodziną, spotkajmy się z przyjaciółmi, a przede wszystkim spędźmy jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Życzymy wszystkim udanego wypoczynku!

Małgorzata Król

GALERIA ZDJĘĆ KLASY 0-3 (KLIKNIJ)

GALERIA ZDJĘĆ KLASY 4-8 (KLIKNIJ)

 

 

 

Zegarek

Ulti Clocks content

Galeria 2018/2019

NASZA SZKOŁA

Przydatne strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wokół Nas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawe strony

Reklama
Reklama

Ankieta dla uczniów

Jak podoba Ci się w szkole?