NASI UCZNIOWIE

Nasze akcje

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Edukacja w Internecie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpieczny Internet

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj184
mod_vvisit_counterWczoraj200
mod_vvisit_counterW tym tygodniu602
mod_vvisit_counterOstatni tydzien1393
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc4272
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu8559
mod_vvisit_counterRazem1180449

We have: 6 guests online
Twoje IP: 3.235.85.115
Dzisiaj jest: 19 Paź 2020


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

 WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Od samego rana w placówce panowała radość i poruszenie. Dzieci z wielką niecierpliwością oczekiwały przyjścia niezwykłego gościa. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tego wydarzenia przedszkolaki ubrały się odświętnie  w czerwone mikołajowe czapeczki. I nie zawiodły się, jak co roku,  do naszej szkoły zawitał św. Mikołaj. Jest to dobry znak, świadczący o tym, że dzieci były grzeczne i zasłużyły na prezenty. Przybycie dostojnego gościa uświetnił program artystyczny przedstawiony przez uczniów oddziału przedszkolnego pod kierunkiem wychowawczyni – Grażyny Mikrut. Dzieci śpiewały piosenki, recytowały wiersze.  W zamian Święty Mikołaj obdarował przedszkolaków prezentami i pozował z nimi do wspólnych zdjęć. Następnie Św. Mikołaj odwiedził uczniów wszystkich klas naszej szkoły wręczając uczniom prezenty i pozując z nimi do wspólnych zdjęć. Nie zapomniał także o nauczycielach. Wizyta Św.Mikołaja minęła w miłej atmosferze, wzbudziła wiele emocji, wszystkie dzieci jeszcze długo  po spotkaniu przeżywały ten dzień. Niecierpliwe oczekiwanie na przybycie niecodziennego gościa zostało nagrodzone, bowiem wszyscy otrzymali prezenty. Na koniec wizyty życzliwy i sympatyczny Mikołaj nie zapomniał o złożeniu obietnicy, że odwiedzi nas za rok.

GALERIA ZDJĘĆ (KLIKNIJ)

 

Zegarek

Ulti Clocks content

Galeria 2018/2019

NASZA SZKOŁA

Przydatne strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wokół Nas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawe strony

Reklama
Reklama

Ankieta dla uczniów

Jak podoba Ci się w szkole?