NASI UCZNIOWIE

Nasze akcje

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Edukacja w Internecie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpieczny Internet

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj182
mod_vvisit_counterWczoraj200
mod_vvisit_counterW tym tygodniu600
mod_vvisit_counterOstatni tydzien1393
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc4270
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu8559
mod_vvisit_counterRazem1180447

We have: 4 guests online
Twoje IP: 3.235.85.115
Dzisiaj jest: 19 Paź 2020


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

********************************************************

ZABAWA ANDRZEJKOWA 2019

********************************************************

 


 


Andrzejki to jedna z wielu polskich tradycji. To wieczór wróżb odprawianych w wigilię św. Andrzeja, po którym rozpoczyna się adwent - czas oczekiwania na Boże NarodzenieW naszej szkole andrzejki odbyły się 28 listopada. Najpierw bawili się uczniowie klas 0 - III, a od godziny 15.30 uczniowie klas IV - VIII. Sala gimnastyczna została pięknie ozdobiona balonami, łańcuchami z kolorowej bibuły i różnymi dekoracjami z papieru. Półmrok, migające światła z kolorowych kul, odpowiednio dobrana muzyka wzmacniały atmosferę tajemniczości i napięcie towarzyszące przepowiedniom. Wróżby przeniosły nas w świat wyobraźni i dały nadzieję na to, że kiedyś nasze ukryte marzenia się spełnią. Tak więc wszyscy chętnie przebijali czerwone, papierowe serce, chcąc poznać imię przyszłej żony lub przyszłego męża, losowali kubeczki, pod którymi ukryte były symbole stanu cywilnego i zawodu. Dużym powodzeniem cieszyły się też tańce z balonami i zabawa z miotłami. Wszyscy doskonale bawili się przy dźwiękach muzyki, a uzupełnieniem wieczoru był poczęstunek przygotowany przez rodziców lub samych uczniów. Ten wieczór stał się okazją do podtrzymywania naszych polskich tradycji, dał nam wiele radości i wiarę w spełnienie tego, co sobie wywróżyliśmy. Pamiętajmy jednak, że tak naprawdę realizacja marzeń w dużym stopniu zależy od nas samych.

Małgorzata Król

 

Zegarek

Ulti Clocks content

Galeria 2018/2019

NASZA SZKOŁA

Przydatne strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wokół Nas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawe strony

Reklama
Reklama

Ankieta dla uczniów

Jak podoba Ci się w szkole?