NASI UCZNIOWIE

Nasze akcje

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Edukacja w Internecie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpieczny Internet

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj189
mod_vvisit_counterWczoraj200
mod_vvisit_counterW tym tygodniu607
mod_vvisit_counterOstatni tydzien1393
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc4277
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu8559
mod_vvisit_counterRazem1180454

We have: 11 guests online
Twoje IP: 3.235.85.115
Dzisiaj jest: 19 Paź 2020


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

 Światowy Dzień Pluszowego Misia

Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez Pluszowego Misia. Jest towarzyszem dzieci i dorosłych w świecie beztroskiej zabawy oraz przyjacielem - powiernikiem największych sekretów i tajemnic. Czy święto Misia jest potrzebne? „Oczywiście, że tak!” – odpowiadają zgodnie dzieci i rodzice. Miękki, puchaty i taki z łatką - najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i bohater wielu książek i filmów dla dzieci – Pluszowy Miś obchodzi swoje święto 25 listopada. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś”. W naszej szkole też obchodziliśmy to milutkie święto w klasach I-III. Dzieci brały udział w konkursie plastycznym „Mój przyjaciel – Miś”, zapoznały się z historią powstania pluszowego misia, rozwiązywały misiowe zadania, opowiadały o swoich misiach i opiekowały się misiami przyniesionymi do szkoły. Chociaż pluszowy miś ma już ponad sto lat cieszymy się, że jest z nami na dobre i złe.

Renata Kozdęba

GALERIA ZDJĘĆ (KLIKNIJ)

 

Zegarek

Ulti Clocks content

Galeria 2018/2019

NASZA SZKOŁA

Przydatne strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wokół Nas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawe strony

Reklama
Reklama

Ankieta dla uczniów

Jak podoba Ci się w szkole?