NASI UCZNIOWIE

Nasze akcje

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Edukacja w Internecie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpieczny Internet

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj643
mod_vvisit_counterWczoraj958
mod_vvisit_counterW tym tygodniu8006
mod_vvisit_counterOstatni tydzien7787
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc31048
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu30496
mod_vvisit_counterRazem1072934

We have: 18 guests online
Twoje IP: 3.235.31.131
Dzisiaj jest: 28 Mar 2020


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

(KLIKNIJ)RAJD NA GILOWĄ GÓRĘ


Wrześniowe rajdy piesze to jedna z tradycji naszej szkoły. Tym razem uczniowie klas IV - VIII wraz z opiekunami udali się na Gilową Górę.

Wyruszyliśmy 24 września o godz. 8.15. Zachmurzone niebo, leciutka mgła i nie najwyższa temperatura wcale nas nie zniechęciły. Pełni pozytywnej energii i wyposażeni w dobre humory rozpoczęliśmy wędrówkę. Tempo było dość szybkie, ale wszyscy mamy przecież dobrą kondycję, więc nikt nie narzekał. Piękne, choć nieco zamglone, widoki, pierwsze zmiany zachodzące w przyrodzie, a przede wszystkim dorodne borowiki, osładzały trudy wędrówki. Już po godzinie byliśmy na miejscu. Teraz wyprawa w poszukiwaniu drewna - tu największe brawa należą się młodszym uczniom. Po chwili grzaliśmy się przy ognisku, a samodzielnie upieczone kiełbaski okazały się wyjątkowo smaczne.

Każda wycieczka powinna nas czegoś nauczyć. Mając to na uwadze, udaliśmy się pod pomnik upamiętniający wydarzenia, które rozegrały się tu 17 sierpnia 1944 r. , kiedy to członkowie AK stoczyli zwycięską bitwę z oddziałem tarnowskiego gestapo. Zapalenie znicza, krótka pogadanka, chwila refleksji i w drogę! Ok. 13. 00 znów byliśmy pod szkołą.

Rajd dobiegł końca i na pewno spełnił swoją rolę. Przekonaliśmy się, że aby dowiedzieć się czegoś nowego, zauważyć coś, czego dotąd nie widzieliśmy, poznać wartościowe miejsca, wcale nie trzeba daleko wyjeżdżać. Mieszkamy przecież w pięknej okolicy, chociaż na co dzień wcale o tym nie pamiętamy.


 

 

Zegarek

Ulti Clocks content

Galeria 2018/2019

NASZA SZKOŁA

Przydatne strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wokół Nas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawe strony

Reklama
Reklama

Ankieta dla uczniów

Jak podoba Ci się w szkole?