NASI UCZNIOWIE

Nasze akcje

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Edukacja w Internecie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpieczny Internet

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj21
mod_vvisit_counterWczoraj280
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1330
mod_vvisit_counterOstatni tydzien4443
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc26276
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu33701
mod_vvisit_counterRazem1136005

We have: 8 guests online
Twoje IP: 35.175.187.91
Dzisiaj jest: 26 Maj 2020


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates



"KAŻDY KONIEC JEST NOWYM POCZĄTKIEM"

Akademia z okazji zakończenia nauki w kl. VIII


AKADEMIA (GALERIA ZDJĘĆ)


Kart w kalendarzu było niemało.
Codziennie jedną zdejmował czas
I cóż powiecie, ot! Przeleciało
Osiem  lat minęło jak z bicza trzasł!

18 czerwca uczniowie klasy VIII zaprosili nauczycieli, rodziców, pracowników administracji i obsługi oraz młodszych kolegów i koleżanki na pożegnalną akademię z okazji zakończenia ich nauki w szkole  podsatawowej.  Zakończenie szkoły podstawowej to ważny moment w uczniowskim życiu. Zamykają się drzwi jednej szkoły, a otwierają drugiej. Na tym pożegnalnym spotkaniu, po ośmiu latach nauki w murach tej szkoły przyszło im się się rozstać, a więc nadszedł czas refleksji, wspomnień, podsumowań, podziękowań i życzeń. Po krótkim montażu słowno – muzycznym przypomnieliśmy sobie naszych absolwentów od najmłodszych lat w prezentacji multimedialnej. Osiem lat to długi okres, więc twarze niektórych od najmłodszych lat zmieniły się nie do poznania.

Następnie przyszedł czas, by pochylić głowy przed tymi, którym uczniowie zawdzięczają wiedzę, szereg umiejętności, wskazanie drogi ku przyszłości oraz tego jak być człowiekiem. Uczniowie docenili trud kształcenia i wychowania, niegasnący zapał w przekazywaniu wiedzy, cierpliwość, szacunek, motywację do zgłębiania wiedzy i poszerzania horyzontów oraz kształtowanie prawidłowych postaw. W tym szczególnym dniu nie zabrakło również podziękowań dla rodziców za ich opiekę, troskę oraz bezgraniczną miłość.

Nasi abiturienci już jutro otrzymają świadectwa ukończenia szkoły podstawowej, zamkną się za nimi drzwi tej szkoły, ale otworzy świat. Każdy z nich pójdzie własną drogą, pozna nowych nauczycieli i przyjaciół i z głową pełną marzeń rozpocznie nowe życie. Jednak uczniowie klasy VIII kończąc akademię zapewnili, że w swoich sercach zachowają wspomnienia z tej szkoły, a chwile radości i szczęścia przeżyte w tej placówce będą przywoływać z uśmiechem na twarzach.


Nikt nam przecież nie zabroni                 
Wrócić tutaj wspomnieniami,
Po cichutku, tak znienacka
Znów będziemy razem z Wami. . .
mgr Maria  Kędzior



POŻEGNALNE OGNISKO

Klasa VIII w tym roku chciała inaczej niż zazwyczaj pożegnać się z koleżankami i kolegami z klasy VII. 12 czerwca ósmoklasiści zorganizowali pożegnalne ognisko. Młodzież bardzo zaangażowała się w przygotowania, jednak czerwcowy upał tak dawał się we znaki, iż postanowiliśmy spotkać się przy pieczonej kiełbasce, ale nie z ogniska tylko z grilla, gdyż nie było chętnych i wytrwałych, którzy by wytrzymali dodatkową temperaturę przy smażeniu kiełbasek. Uczniowie świetnie bawili się na tej uroczystości pożegnalnej i wspominali miłe chwile spędzone wspólnie przez tyle lat.

 

 

Zegarek

Ulti Clocks content

Galeria 2018/2019

NASZA SZKOŁA

Przydatne strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wokół Nas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawe strony

Reklama
Reklama

Ankieta dla uczniów

Jak podoba Ci się w szkole?