NASI UCZNIOWIE

Nasze akcje

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Edukacja w Internecie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpieczny Internet

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj237
mod_vvisit_counterWczoraj703
mod_vvisit_counterW tym tygodniu2605
mod_vvisit_counterOstatni tydzien4065
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc6670
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu31638
mod_vvisit_counterRazem973806

We have: 27 guests, 1 bots online
Twoje IP: 3.214.184.124
Dzisiaj jest: 12 Gru 2019


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates"Dom jest tam gdzie jest rodzina"

PIKNIK RODZINNY

 

AKADEMIA (GALERIA ZDJĘĆ)

ZAWODY SPORTOWE (GALERIA ZDJĘĆ)

W piękny, słoneczny poniedziałek  10 czerwca, w naszej szkole zapanowała radosna atmosfera zabawy.  Tego właśnie dnia odbył się  kolejny Piknik Rodzinny.  Atrakcje rozpoczęły się od występu dzieci z przedszkola i uczniów klas I-III, które w sposób szczególny chciały podziękować swoim rodzicom za miłość jaką ich obdarzają. Po części artystycznej przyszedł czas na gry sportowe. Uczniowie klas 0 –III zmagali się w konkurencjach zręcznościowych, dla uczniów klas IV – VIII odbył się mini turniej piłki nożnej. Po ukończeniu zawodów wszyscy uczestnicy otrzymali zasłużone medale. Następnie uczniowie i ich rodzice, którzy dzielnie kibicowali swoim dzieciom udali się na grillowane kiełbaski. Jak to na pikniku bywa, wszystkie miejsca były wypełnione gwarem i dobrą zabawą uczniów   wraz z rodzicami.

 

Zegarek

Ulti Clocks content

Galeria 2018/2019

NASZA SZKOŁA

Przydatne strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wokół Nas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawe strony

Reklama
Reklama

Ankieta dla uczniów

Jak podoba Ci się w szkole?