NASI UCZNIOWIE

Nasze akcje

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Edukacja w Internecie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpieczny Internet

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1176
mod_vvisit_counterWczoraj492
mod_vvisit_counterW tym tygodniu2892
mod_vvisit_counterOstatni tydzien3912
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc11185
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu21986
mod_vvisit_counterRazem871256

We have: 35 guests online
Twoje IP: 3.84.139.101
Dzisiaj jest: 18 Lip 2019


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

 KONKURS RECYTATORSKI - Wiosna wierszem malowana ...
 

15 maja 2019 roku w PSP w Szerzynach odbył się gminny konkurs recytatorski dla klas I-III pod hasłem „Wiosna wierszem malowana”. Celem konkursu buło motywowanie dzieci do aktywnego i twórczego działania, umożliwienie zaprezentowania swoich zdolności recytatorskich oraz wzmacnianie wiary we własne siły i możliwości. Uczestnicy konkursu wykazali się bardzo dobrym przygotowaniem. Publiczność oklaskiwała gromkimi brawami każdego uczestnika. Wiersze były ciekawe i barwnie zaprezentowane przez wszystkie dzieci. Niełatwo jest wyrazić i opisać w kilku zdaniach panującą atmosferę powagi, refleksji, ale i humoru oraz niezwykłej formy przekazu słownego. Wszyscy udowodnili swoje znakomite przygotowanie do konkursu. Bez wątpienia dostarczyli wszystkim wiele miłych wrażeń. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice : Lena Mężyk z klasy I – dyplom za udział, oraz Klaudia Brzęczek z klasy III – wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w konkursach recytatorskich.

mgr. Renata Kozdęba

GALERIA ZDJĘĆ (KLIKNIJ)

 

Zegarek

Ulti Clocks content

Galeria 2018/2019

NASZA SZKOŁA

Przydatne strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wokół Nas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawe strony

Reklama
Reklama

Ankieta dla uczniów

Jak podoba Ci się w szkole?