NASI UCZNIOWIE

Nasze akcje

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Edukacja w Internecie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpieczny Internet

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj256
mod_vvisit_counterWczoraj1214
mod_vvisit_counterW tym tygodniu256
mod_vvisit_counterOstatni tydzien4836
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc12151
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu8708
mod_vvisit_counterRazem898651

We have: 19 guests online
Twoje IP: 34.231.247.139
Dzisiaj jest: 22 Wrz 2019


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla TemplatesUROCZYSTA AKADEMIA Z OKAZJI KANONIZACJI PAPIEŻA JANA PAWŁA II "PAMIĘTAMY CIĘ OJCZE ŚWIĘTY"
 

26 kwietnia 2019 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji 5. rocznicy kanonizacji papieża Jana Pawła II. Tego dnia wszyscy zebrani mieli przyjemność obejrzeć przygotowany specjalnie na tę uroczystość program słowno- muzyczny, którego wykonawcami byli uczniowie klasy drugiej i trzeciej.
Śpiewem i recytacją uczniowie uczcili pamięć wielkiego Polaka-Papieża, wychowawcy i przyjaciela młodzieży. Przypomnieli najważniejsze fakty z życia Ojca Świętego oraz jak wielką był osobowością. Jan Paweł II przez całe życie dawał świadectwo swej niezwykłej siły ducha, wiary, miłości Boga i człowieka. Był uosobieniem dobra, prawdy i mądrości. Jego obecność na zawsze została zapisana w życiu każdego z nas. Przedstawienie wzbogacone zostało prezentacjami multimedialnymi.

GALERIA ZDJĘĆ (KLIKNIJ)

 

Zegarek

Ulti Clocks content

Galeria 2018/2019

NASZA SZKOŁA

Przydatne strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wokół Nas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawe strony

Reklama
Reklama

Ankieta dla uczniów

Jak podoba Ci się w szkole?