NASI UCZNIOWIE

Nasze akcje

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Edukacja w Internecie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpieczny Internet

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj227
mod_vvisit_counterWczoraj703
mod_vvisit_counterW tym tygodniu2595
mod_vvisit_counterOstatni tydzien4065
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc6660
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu31638
mod_vvisit_counterRazem973796

We have: 18 guests, 1 bots online
Twoje IP: 3.214.184.124
Dzisiaj jest: 12 Gru 2019


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla TemplatesWITAMY  WIOSNĘ„Czym powitać cię wiosenko,

gdy zielona wracasz znów,

chyba tańcem i piosenką,

bo to milsze jest od słów”.

Przyjście nowej pory roku – wiosny, jest doskonałą okazją do tego, by uzmysłowić dzieciom, jak wielkie bogactwo niesie ze sobą budząca się do życia przyroda. W naszej szkole przygotowania do pożegnania zimy i powitania wiosny zaczęły się kilka dni wcześniej. Zmieniła się dekoracja z zimowej na wiosenną. W salach zazieleniły się kąciki przyrody. Nie zabrakło też prac plastycznych, dotyczących pierwszych zwiastunów wiosny. Witając wiosnę, 22 marca uczniowie klas 0 – III wraz z wychowawczyniami, zebrali się przed szkołą, trzymając w rękach wiosenne symbole – duże kolorowe kwiaty. Następnie w wesołym korowodzie udali się na boisko szkolne. Tam żegnali Marzannę – symbol zimy, a radosnymi wierszykami, piosenkami i okrzykami witały wiosnę. Mamy nadzieję , że upragniona wiosna na dobre pozostanie z nami.

mgr Renata Kozdęba

GALERIA ZDJĘĆ (KLIKNIJ)

 

Zegarek

Ulti Clocks content

Galeria 2018/2019

NASZA SZKOŁA

Przydatne strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wokół Nas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawe strony

Reklama
Reklama

Ankieta dla uczniów

Jak podoba Ci się w szkole?