NASI UCZNIOWIE

Nasze akcje

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Edukacja w Internecie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpieczny Internet

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj269
mod_vvisit_counterWczoraj1029
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1802
mod_vvisit_counterOstatni tydzien4303
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc26244
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu33701
mod_vvisit_counterRazem1135973

We have: 7 guests, 1 bots online
Twoje IP: 35.175.187.91
Dzisiaj jest: 25 Maj 2020


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla TemplatesNAUKOBUS - NAUKA DLA CIEBIE

- projekt realizowany przez Centrum Nauki KopernikW ramach projektu Nauka dla Ciebie, realizowanego przez Centrum Nauki Kopernik wraz z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego, dotarł do naszej gminy naukobus. W dniu 12.03.2019r. uczniowie klas IV-VIII naszej szkoły mieli możliwość uczestniczyć w tym niecodziennym projekcie. Naukobus, pełniący rolę mobilnego laboratorium, daje szansę zobaczenia i dotknięcia ponad 20 eksponatów przygotowanych i obsługiwanych przez zespół animatorów z Centrum Nauki Kopernik. Dzieci w praktyczny sposób, poprzez eksperymenty, mogą poznawać tajniki różnych dziedzin nauki, m.in. biologii, fizyki, chemii czy informatyki. Eksponaty zostały rozstawione na sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Szerzynach. Uczniowie mieli możliwość samodzielnego  eksperymentowania, które jest doskonałą metodą poznawania świata, a  edukatorzy dodatkowo objaśniają działanie eksponatów i pomagają zrozumieć prezentowane zjawiska z dziedziny fizyki, biologii i matematyki. Siedząc na wirującym krześle można doświadczyć, jak w praktyce działa teoria zachowania momentu pędu, trójwymiarowy model ludzkiego ciała uczy tego, jak jesteśmy zbudowani, a łamigłówki to znakomity trening dla mózgu. Uczniowie otrzymali także „Poradnik młodego naukowca” z doświadczeniami, które mogą przeprowadzić w domu.

Wystawa cieszyła się sporym zainteresowaniem naszych uczniów co widać na zdjęciach.

GALERIA ZDJĘĆ (KLIKNIJ)

 

Zegarek

Ulti Clocks content

Galeria 2018/2019

NASZA SZKOŁA

Przydatne strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wokół Nas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawe strony

Reklama
Reklama

Ankieta dla uczniów

Jak podoba Ci się w szkole?