NASI UCZNIOWIE

Nasze akcje

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Edukacja w Internecie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpieczny Internet

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj275
mod_vvisit_counterWczoraj1214
mod_vvisit_counterW tym tygodniu275
mod_vvisit_counterOstatni tydzien4836
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc12170
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu8708
mod_vvisit_counterRazem898670

We have: 36 guests online
Twoje IP: 34.231.247.139
Dzisiaj jest: 22 Wrz 2019


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

*******************************************************

ULOTKA O REKRUTACJI (KLIKNIJ)

PREZENTACJA 1 (KLIKNIJ)

PLAKAT (KLIKNIJ)

*******************************************************###  KAWIARENKA WSPOMNIEŃ  ###

- Dzień Babci i Dziadka  2019GALERIA ZDJĘĆ (KLIKNIJ)

Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu na stałe wpisany jest w kalendarz imprez szkolnych i obchodzony jest co roku bardzo hucznie. Mimo, że za oknem zima, mróz, jest to najcieplejszy dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość, wywołuje uśmiechy na twarzach, powoduje, że małe serduszka dzieci biją szybciej, a Babcia i Dziadek ze wzruszeniem słuchają czułych słów, kierowanych pod ich adresem.

10.01.2019 roku uroczystości Dnia Babci i Dziadka odbyła się też i  w naszej szkole, do której licznie  w ten dzień przybyli nasi najukochańsi dziadkowie. Dzieci przedstawiły swój program artystyczny, w którym pokazała swoje umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie. W ten sposób dzieci mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoje uczucia i podziękować im za trud włożony w ich wychowanie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, a przedszkolaki pełniły rolę gospodarzy. Po występach goście oraz dzieci zostali zaproszeni na przygotowany przez mamy słodki poczęstunek.

mgr Dorota Bąk

 

 

Zegarek

Ulti Clocks content

Galeria 2018/2019

NASZA SZKOŁA

Przydatne strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wokół Nas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawe strony

Reklama
Reklama

Ankieta dla uczniów

Jak podoba Ci się w szkole?