NASI UCZNIOWIE

Nasze akcje

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Edukacja w Internecie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpieczny Internet

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj254
mod_vvisit_counterWczoraj1214
mod_vvisit_counterW tym tygodniu254
mod_vvisit_counterOstatni tydzien4836
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc12149
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu8708
mod_vvisit_counterRazem898649

We have: 18 guests online
Twoje IP: 34.231.247.139
Dzisiaj jest: 22 Wrz 2019


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla TemplatesŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA„Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny miś”

Nie od dziś wiadomo, że pluszowy miś jest ukochaną przez wszystkie dzieci przytulanką. 25 listopada obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia. Miś Paddington, Coralgol, Uszatek, Jogi, Puchatek – wszystkie misie obchodzą swoje święto. Do obchodów tego sympatycznego święta przyłączyły się najmłodsze dzieci z naszej szkoły. Tego szczególnego dnia dzieci przybyły ze swoimi ulubionymi pluszowymi przytulankami, które były honorowymi gośćmi. Dzieci zapoznały się z historią pluszowego misia oraz bohaterami spotykanymi w dziecięcej literaturze i filmach animowanych. Bawiły się przy piosenkach o misiach i oglądały bajki o misiach. Wzięły udział w quizie: „Co wiemy o misiach” oraz w degustacji przysmaków w kąciku „Słodkie, małe co nie co”. Sprawdzone zostały także umiejętności manualne w pracach plastycznych. Dzień ten był pełen wrażeń. Na pewno powtórzymy go w przyszłym roku.

Renata Kozdęba

 

Zegarek

Ulti Clocks content

Galeria 2018/2019

NASZA SZKOŁA

Przydatne strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wokół Nas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawe strony

Reklama
Reklama

Ankieta dla uczniów

Jak podoba Ci się w szkole?