NASI UCZNIOWIE

Nasze akcje

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Edukacja w Internecie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpieczny Internet

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj246
mod_vvisit_counterWczoraj1029
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1779
mod_vvisit_counterOstatni tydzien4303
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc26221
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu33701
mod_vvisit_counterRazem1135950

We have: 1 guests online
Twoje IP: 35.175.187.91
Dzisiaj jest: 25 Maj 2020


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla TemplatesŚNIADANIE DAJE MOCAby zwiększyć świadomość uczniów na temat roli zdrowego odżywiania nasza szkoła po raz pierwszy włączyła się do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Śniadanie daje moc”, organizowanej w ramach Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania. 8 listopada w Dniu Śniadania dzieci z klas młodszych przygotowały najważniejszy posiłek dnia – śniadanie. Miały przy tym frajdę nie tylko z dzielenia się produktami z innymi, ale także spróbowania nowych smaków, dowiedzenia się, co lubią na śniadanie inne dzieci i dlaczego właśnie śniadanie jest takie ważne. Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej się koncentrują podczas lekcji i mają siłę do zabawy. Uczniowie poznali również wiele cennych informacji z gazetki na korytarzu oraz z pogadanek nauczycieli. Na temat zdrowego odżywiania się. Wielu uczniów wzięło udział  w konkursie plastycznym „Jemy smacznie, zdrowo i kolorowo”. Za najciekawsze prace uczniowie otrzymali nagrody w postaci smacznych i zdrowych owoców.

 

Zegarek

Ulti Clocks content

Galeria 2018/2019

NASZA SZKOŁA

Przydatne strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wokół Nas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawe strony

Reklama
Reklama

Ankieta dla uczniów

Jak podoba Ci się w szkole?