NASI UCZNIOWIE

Nasze akcje

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Edukacja w Internecie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpieczny Internet

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj226
mod_vvisit_counterWczoraj703
mod_vvisit_counterW tym tygodniu2594
mod_vvisit_counterOstatni tydzien4065
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc6659
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu31638
mod_vvisit_counterRazem973795

We have: 17 guests, 1 bots online
Twoje IP: 3.214.184.124
Dzisiaj jest: 12 Gru 2019


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla TemplatesPRÓBNA EWAKUACJA31 października 2018 roku w naszej szkole została przeprowadzona przez strażaków OSP Żurowa próbna ewakuacja, która miała na celu sprawdzenie przygotowania do działań w sytuacji zagrożenia pożarem. Ewakuacja polegała na natychmiastowym przemieszczeniu uczniów i wszystkich osób przebywających w szkole z rejonów w których nastąpiło nieprzewidziane bezpośrednie zagrożenie dla życia i zdrowia w miejsce bezpieczne. Dyrektor szkoły po podjęciu decyzji o ewakuacji i ogłoszeniu alarmu powiadomił straż pożarną. Zarówno uczniowie jak i pracownicy szkoły szybko opuścili szkołę, a przybyli na miejsce   strażacy Ochotnicy ze specjalistycznym sprzętem ,wkroczyli do akcji  aby ratować ucznia, który nie zdążył się ewakuować, równocześnie prowadząc działania gaśnicze.  Wszyscy cało i zdrowo ukończyli ćwiczenia ewakuacyjne za co serdecznie dziękujemy przede wszystkim Strażakom z OSP Żurowa.
Po zakończonych działaniach  uczniowie naszej szkoły mogli wziąć udział w pokazie sprzętu bojowego znajdującego się w samochodach ratowniczo – gaśniczych, którymi dysponuje nasza straż.

 

Zegarek

Ulti Clocks content

Galeria 2018/2019

NASZA SZKOŁA

Przydatne strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wokół Nas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawe strony

Reklama
Reklama

Ankieta dla uczniów

Jak podoba Ci się w szkole?