NASI UCZNIOWIE

Nasze akcje

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Edukacja w Internecie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpieczny Internet

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj14
mod_vvisit_counterWczoraj280
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1323
mod_vvisit_counterOstatni tydzien4443
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc26269
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu33701
mod_vvisit_counterRazem1135998

We have: 2 guests online
Twoje IP: 35.175.187.91
Dzisiaj jest: 26 Maj 2020


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates


ZAPROSZENIE NA WYDARZENIE KULTURALNE

 UROCZYSTA AKADEMIA Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJZacną rzeczą uczyć się,
jeszcze zacniejszą nauczać.
Janusz Korczak

Dzień Edukacji Narodowej - to święto wszystkich pracowników oświaty. Zostało ustanowione 27 kwietnia 1972 r. na mocy ustawy "Karta praw i obowiązków nauczyciela". Upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej (KEN), utworzonej z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, na mocy uchwały Sejmu Rozbiorowego z dnia 14 października 1773. Święto jest okazją do wyrażania kadrze pedagogicznej i pracownikom  wdzięczności i podziękowań za trud nauczania i wychowania młodego pokolenia.

Z tej okazji 13 października 2018 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia . Po  wprowadzeniu sztandaru i odśpiewania hymnu narodowego zgromadzeni na sali gimnastycznej nauczyciele, pracownicy obsługi, rodzice i uczniowie obejrzeli program artystyczny przygotowany przez uczniów kl.V i VII oraz chór szkolny. Były wiersze poświęcone nauczycielom i ich pracy, oraz scenka pokazująca pracę  pedagogów z przymrużeniem oka. Bardzo duże zainteresowanie i wiele uśmiechów  zarówno wśród nauczycieli wywołał pokaz mody nauczycielskiej opatrzony zabawnym komentarzem. Dopełnieniem  całej uroczystości były występy  chóru szkolnego. Na zakończenie części artystycznej prowadzący udowodnili jak wile wspólnego mają nauczyciele ze sportowcami a skoro tak jest to należą się im medale, nastąpiła więc uroczysta dekoracja każdego nauczyciela okolicznościowym medalem.

Następnie głos zabrał dyrektor szkoły, Pan Adam Setlik. Podziękował uczniom za życzenia i za pracę, jaką włożyli w przygotowanie uroczystości. Nauczycielom życzył  radości i satysfakcji płynących z pracy. Przewodnicząca rady rodziców na ręce dyrektora szkoły złożyła wszystkim nauczycielom  okolicznościowe życzenia.

Wszystkim pedagogom życzymy niewyczerpanych pokładów cierpliwości, skupienia w oczach uczniów na każdej lekcji, wyrozumiałości i pogody ducha. Pracujcie z pasją i zaangażowaniem. Pamiętajcie o tym, że wybraliście trudny i wymagający, ale też piękny zawód.

 

Zegarek

Ulti Clocks content

Galeria 2018/2019

NASZA SZKOŁA

Przydatne strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wokół Nas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawe strony

Reklama
Reklama

Ankieta dla uczniów

Jak podoba Ci się w szkole?