NASI UCZNIOWIE

Nasze akcje

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Edukacja w Internecie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpieczny Internet

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj179
mod_vvisit_counterWczoraj123
mod_vvisit_counterW tym tygodniu302
mod_vvisit_counterOstatni tydzien2091
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc5876
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu7097
mod_vvisit_counterRazem783697

We have: 48 guests online
Twoje IP: 34.203.245.76
Dzisiaj jest: 21 Sty 2019


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla TemplatesJAN PAWEŁ II

-  człowiek, który zmienił świat


27.04.2018 r. w naszej szkole odbyła się akademia poświęcona IV rocznicy  kanonizacji Jana Pawła II. Uczniowie klasy piątej z dużym zaangażowaniem przedstawili program słowno – muzyczny poświęcony  Ojcu Świętemu. Przypomnieli postać Papieża Jana Pawła II, który był niezwykłym Człowiekiem w dziejach Polski i świata. Jego życie, pontyfikat zmieniły losy wielu ludzi, a nawet narodów. Tak wielki człowiek, święty, a tak bliski młodym sercom. Był i nadal jest wśród nas wielką osobowością i na zawsze pozostanie piękną częścią naszej pamięci i wzorem do naśladowania.  Akademię uświetnił występ chóru szkolnego, który wykonał piosenki „Wadowice”, „Kochamy Cię” oraz tak ulubioną przez papieża „Barkę”. Na zakończenie uczestnicy akademii mieli okazję w czasie prezentacji multimedialnej oglądnąć najważniejsze momenty z życia Jana Pawła II.

Barbara SłotaDZIEŃ ZIEMI 2018

-  22 kwietniaW tym dniu na całym świecie podejmowane są akcje, których celem jest promowanie postaw ekologicznych w społeczeństwie. W tym roku motywem przewodnim tego święta jest walka z plastikowymi odpadami.

My tez podejmujemy wiele działań, które mają na celu poszanowanie tego dobra, jakim jest przyroda. Aktywnie włączamy się w akcję zbierania plastikowych butelek i zakrętek oraz zużytych baterii. Z powodzeniem bierzemy udział w konkurach plastycznych i fotograficznych organizowanych przez związek gmin dorzecza Wisłoki. Organizacja ta w szczególny sposób chce zwrócić uwagę na czyste powietrze, wodę i glebę, promuje odnawialne źródła energii.

Wiemy jak bardzo niebezpieczne jest wypalanie traw na wiosnę. Aby zaprotestować temu zjawisku wzięliśmy udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Powiatową Straż Pożarną w Tarnowie pod hasłem : „Nie wypalaj suchych traw.”

Jak piękną mamy przyrodę wokół siebie zauważyli uczniowie klasy 6. Ich prace fotograficzne można podziwiać na gazetce „Przyroda w obiektywie”.

Uczeń klasy 6 Jakub Mikrut fascynuje się przyrodą, hoduje oryginalne zwierzątka, które w tym dniu przyniósł do szkoły i ciekawie o nich opowiadał. Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem. (fot. w załączniku)

Z kolei uczniowie klasy V na lekcji wychowawczej sprzątali  z pozostawionych śmieci najbliższą okolicę.

Aby dowiedzieć się więcej o zagrożeniach, jakie niesie współczesna cywilizacja i jak my, młode pokolenie mamy postępować, aby zmniejszyć ilość odpadów. Na lekcjach przyrody uczniowie oglądali filmy edukacyjne.

Czy odpady mogą się na coś przydać? My zrobiliśmy z nich zabawki, ŚMIECIOZABAWKI (fot.)

Starajmy się tak postępować, aby świat wokół nas był piękny i bezpieczny.

Celina Mikrut

 

Zegarek

Ulti Clocks content

Galeria 2018/2019

NASZA SZKOŁA

Przydatne strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wokół Nas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawe strony

Reklama
Reklama

Ankieta dla uczniów

Jak podoba Ci się w szkole?