NASI UCZNIOWIE

Nasze akcje

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Edukacja w Internecie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpieczny Internet

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj210
mod_vvisit_counterWczoraj204
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1738
mod_vvisit_counterOstatni tydzien5701
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc12520
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu8519
mod_vvisit_counterRazem798860

We have: 68 guests, 1 bots online
Twoje IP: 54.146.227.92
Dzisiaj jest: 22 Lut 2019


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla TemplatesSUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

- tenis stołowy rok szkolny 2017/2018W obecnym roku szkolnym tenis stołowy w naszej szkole jest na bardzo wysokim poziomie, jeśli chodzi o Gminę jak i również o zawody wyższego szczebla. Miarą tego mogą być zajęte wszystkie cztery pierwsze miejsca w gminnych zawodach w indywidualnym tenisie stołowym w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Miejsca te były premiowane wyjazdem na dalszy etap turnieju jakim był półfinał powiatu. Na zwodach Gminnych reprezentowali naszą szkołę: chłopcy: Konstantin Eckert, Patryk Zbylut, Filip Jachym i Adrian Mikrut, dziewczęta: Natalia Drożdż, Angelika Czeluśniak, Magdalena Pikusa i Agnieszka Pikusa. Na półfinałach powiatu trójka naszych uczniów zdołała się zakwalifikować do finałów a byli to Konstantin Eckert, Natalia Drożdż i Angelika Czeluśniak. Niestety jedyny chłopiec, który miał szansę na grę w dalszym etapie z naszej szkoły w dniu zawodów zachorował i nie mógł w niech uczestniczyć a, chodzi nam o Konstantina. W obecnym czasie nadal trwa walka w zawodach w tenisie stołowym, w którym nasze dwie uczennice zdołały się zakwalifikować do finału wojewódzkiego, który jest najwyższym szczeblem w rozgrywkach szkolnych. Z niecierpliwością czekamy ponieważ dziewczęta, równolegle będą rozgrywać zawodu rejonowe w drużynowym tenisie stołowym, w którym są dwie premiowane miejsca na zawody finału województwa. Wszystkie zawody odbędą się w marcu, tak więc będzie to bardzo emocjonujący miesiąc dla naszych zawodniczek. Trzymajmy kciuki.

Piotr Klisiewicz

 

Zegarek

Ulti Clocks content

Galeria 2018/2019

NASZA SZKOŁA

Przydatne strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wokół Nas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawe strony

Reklama
Reklama

Ankieta dla uczniów

Jak podoba Ci się w szkole?