NASI UCZNIOWIE

NASZ PODRĘCZNIK

Nasze akcje

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Edukacja w Internecie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpieczny Internet

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj61
mod_vvisit_counterWczoraj85
mod_vvisit_counterW tym tygodniu146
mod_vvisit_counterOstatni tydzien509
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc6915
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu11431
mod_vvisit_counterRazem733377

We have: 32 guests online
Twoje IP: 23.20.7.34
Dzisiaj jest: 28 Maj 2018


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates



X GMINNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK



Dnia  17 stycznia 2018r. w Domu Kultury w Szerzynach odbył się X Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek. Celem tego konkursu było kultywowanie i pielęgnowanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek, rozbudzanie chęci wspólnego ich śpiewania oraz odkrywanie i promowanie  młodych talentów wokalnych z terenu gminy.

Jak co roku, spora grupa uczniów z naszej szkoły wzięła udział w tym konkursie.

Uczestnicy:

Kategoria I (przedszkole)

Soliści:

  • Lena Mężyk  - „Gdy śliczna Panna”

Zespoły:

  • „Rozśpiewane przedszkolaki”- w składzie Anna Warzecha, Zuzanna Mikrut, Anna Reczek, Marta Jodłowska, Hubert Bąk- „Przybieżeli do Betlejem pasterze„

Kategoria II(kl. I-III)

Soliści:

  • Weronika Gruszkowska z kl. I- „Bosy pastuszek”
  • Aleksandra Bąk z kl. I- „Wśród nocnej ciszy”

Zespoły:

  • Duet z kl. I : Jakub Cudek i Radosław Mikrut – „Pójdźmy wszyscy do stajenki”
  • „Gwiazdeczki”  z kl. II w składzie Klaudia Brzęczek i Patrycja Reczek – „Jezusa narodzonego”
  • „Perełki” z kl. III w składzie: Emilia Jarek, Martyna Jarek, Martyna Mikrut- „Dzisiaj w Betlejem”
  • Kategoria III(kl. IV-VI)

Zespoły:

  • Amelia Gąsior, Eliza Jarek, Michał Mikrut, Nikola Mikrut, Aleksandra Reczek, Gabriela Warzecha z kl. IV- „Lulajże Jezuniu”
  • Agnieszka Mikrut, Izabela Mikrut, Agnieszka Pikusa, Magdalena Pikusa z kl. V -„Przytul nas do siebie”
  • „Śnieżynki” z kl. VI w składzie: Natalia Drożdż, Karolina Pikusa, Marlena Reczek, Małgorzata Słomska- „Słowo we mnie zamieszkało”

Kategoria III (klasy IV-VI)

Soliści:

  • Anna Mikrut  z kl. VI- „Złota Jerozolima”

Jury przyznało następujące nagrody:


 

I miejsce – Lena Mężyk – Oddział Przedszkolny w Żurowej

I miejsce – Anna Mikrut - kl. VI

III  miejsce – zespół z kl. IV - Amelia Gąsior, Eliza Jarek, Michał Mikrut, Nikola Mikrut, Aleksandra Reczek, Gabriela Warzecha


 

Wszystkim uczestnikom, a szczególnie laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Zegarek

Ulti Clocks content

Galeria 2016/2017

NASZA SZKOŁA

Przydatne strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wokół Nas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawe strony

Reklama
Reklama

Ankieta dla uczniów

Jak podoba Ci się w szkole?