NASI UCZNIOWIE

Nasze akcje

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Edukacja w Internecie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpieczny Internet

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj285
mod_vvisit_counterWczoraj204
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1813
mod_vvisit_counterOstatni tydzien5701
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc12595
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu8519
mod_vvisit_counterRazem798935

We have: 142 guests online
Twoje IP: 54.146.227.92
Dzisiaj jest: 22 Lut 2019


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla TemplatesKRÓLEWNA ŚNIEŻKA I SIEDMIU KRASNOLUDKÓW


Dnia 8 grudnia 2017r. naszą szkołę  odwiedził teatrzyk kukiełkowy, który zaprezentował naszym uczniom z kl.0-III baśń pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Dzieci z dużym zainteresowaniem śledziły losy Śnieżki i bardzo  żywiołowo reagowały . Królewnę Śnieżkę spotykały różne przygody, jednak cała historia  jak na baśń przystało zakończyła się szczęśliwie. Na twarzach dzieci było widać trochę lęku i strachu, ale gdy przedstawiane były nieoczekiwane zwroty akcji dzieci uśmiechały się ,były zadowolone ,biły brawo. Na zakończenie aktorzy teatrzyku kukiełkowego rozmawiali z dziećmi na temat morału płynącego z baśni. Zwrócili uwagę na niszczącą siłę jaką jest zazdrość. Macocha,  zazdrosna o swoją urodę, zniszczyła samą siebie. Baśń naucza, że dobrych ludzi spotyka więcej nagród i że otrzymują szanse od życia oraz możliwości czyniąc dobro. Baśń jest też przestrogą dla dzieci, by nie wpuszczały nieznajomych do swoich domów  i  nie przyjmowały od nich żadnych rzeczy. Przedstawienie bardzo się podobało. Pięknie wykonane kukiełki, wspaniali aktorzy. Mamy nadzieję, że teatrzyk odwiedzi nas kiedyś z innym spektaklem.

 

Zegarek

Ulti Clocks content

Galeria 2018/2019

NASZA SZKOŁA

Przydatne strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wokół Nas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawe strony

Reklama
Reklama

Ankieta dla uczniów

Jak podoba Ci się w szkole?