NASI UCZNIOWIE

NASZ PODRĘCZNIK

Nasze akcje

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Edukacja w Internecie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpieczny Internet

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj438
mod_vvisit_counterWczoraj342
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1104
mod_vvisit_counterOstatni tydzien1873
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc9178
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu9991
mod_vvisit_counterRazem724209

We have: 30 guests online
Twoje IP: 54.81.166.196
Dzisiaj jest: 25 Kwi 2018


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla TemplatesKRÓLEWNA ŚNIEŻKA I SIEDMIU KRASNOLUDKÓW


Dnia 8 grudnia 2017r. naszą szkołę  odwiedził teatrzyk kukiełkowy, który zaprezentował naszym uczniom z kl.0-III baśń pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Dzieci z dużym zainteresowaniem śledziły losy Śnieżki i bardzo  żywiołowo reagowały . Królewnę Śnieżkę spotykały różne przygody, jednak cała historia  jak na baśń przystało zakończyła się szczęśliwie. Na twarzach dzieci było widać trochę lęku i strachu, ale gdy przedstawiane były nieoczekiwane zwroty akcji dzieci uśmiechały się ,były zadowolone ,biły brawo. Na zakończenie aktorzy teatrzyku kukiełkowego rozmawiali z dziećmi na temat morału płynącego z baśni. Zwrócili uwagę na niszczącą siłę jaką jest zazdrość. Macocha,  zazdrosna o swoją urodę, zniszczyła samą siebie. Baśń naucza, że dobrych ludzi spotyka więcej nagród i że otrzymują szanse od życia oraz możliwości czyniąc dobro. Baśń jest też przestrogą dla dzieci, by nie wpuszczały nieznajomych do swoich domów  i  nie przyjmowały od nich żadnych rzeczy. Przedstawienie bardzo się podobało. Pięknie wykonane kukiełki, wspaniali aktorzy. Mamy nadzieję, że teatrzyk odwiedzi nas kiedyś z innym spektaklem.

 

Zegarek

Ulti Clocks content

Galeria 2016/2017

NASZA SZKOŁA

Przydatne strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wokół Nas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawe strony

Reklama
Reklama

Ankieta dla uczniów

Jak podoba Ci się w szkole?