NASI UCZNIOWIE

Nasze akcje

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Edukacja w Internecie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpieczny Internet

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1192
mod_vvisit_counterWczoraj492
mod_vvisit_counterW tym tygodniu2908
mod_vvisit_counterOstatni tydzien3912
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc11201
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu21986
mod_vvisit_counterRazem871272

We have: 37 guests online
Twoje IP: 3.84.139.101
Dzisiaj jest: 18 Lip 2019


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

 "POLSKO - nie jesteś ty już niewolnicą"

uroczysta akademia z okazji święta 11 ListopadaDnia 10 listopada 2017 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji święta 11 Listopada zwanego Świętem Niepodległości. W tym roku przypada 99 rocznica odzyskania przez naszą Ojczyznę wolności w 1918 roku, po 123 latach zaborów.

Program artystyczny przygotowany został przez uczniów klasy V, a całość uświetniły pieśni patriotyczne wykonane  przez chór szkolny. Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły przez poczet sztandarowy.

Scenariusz montażu słowno - muzycznego obejmował treści historyczne, pieśni i wiersze. W bardzo ciekawy i obrazowy sposób (odpowiedzi dziadków na pytania wnucząt) dostosowany do najmłodszych uczniów szkoły przedstawiono losy naszej Ojczyzny, począwszy od zaborów, a skończywszy na roku 1918.

Uczniowie  z zainteresowaniem i w skupieniu obejrzeli i wysłuchali tej szczególnej lekcji historii.

 

Zegarek

Ulti Clocks content

Galeria 2018/2019

NASZA SZKOŁA

Przydatne strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wokół Nas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawe strony

Reklama
Reklama

Ankieta dla uczniów

Jak podoba Ci się w szkole?