NASI UCZNIOWIE

Nasze akcje

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Edukacja w Internecie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpieczny Internet

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj221
mod_vvisit_counterWczoraj295
mod_vvisit_counterW tym tygodniu856
mod_vvisit_counterOstatni tydzien2192
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc7633
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu14744
mod_vvisit_counterRazem808717

We have: 93 guests online
Twoje IP: 54.236.246.85
Dzisiaj jest: 19 Mar 2019


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla TemplatesUROCZYSTA AKADEMIA Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ13 października 2017 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru i odśpiewania hymnu narodowego. Następnie wszyscy zgromadzeni na sali gimnastycznej obejrzeli program artystyczny przygotowany przez uczniów kl. III i VI. Młodsze dzieci z dużym przejęciem deklamowały wiersze poświęcone nauczycielom i ich pracy, a nieco starsi uczniowie pokazali pracę pedagogów z przymrużeniem oka. Wszystkim podobał się wywiad z Jedynką, a "Pierwsza lekcja w szkole po wakacjach" pokazała nieograniczone możliwości uczniów i ich podejście do pracy nauczycieli. Scenka przedstawiająca rozmowę nauczycielek na początku roku szkolnego w zabawny sposób przybliżyła problemy, z jakimi zmagają się współcześni nauczyciele i przekonała wszystkich, że praca pedagogów to żmudny wysiłek, ale nie brakuje w niej również zabawnych momentów. Uczniowie podziękowali za codzienny trud, za serce, dobre rady i przekazywaną wiedzę. Po raz pierwszy na naszej akademii zaprezentował się chór szkolny. Debiut wypadł znakomicie!

Następnie głos zabrał dyrektor szkoły, Pan Adam Setlik. Podziękował uczniom za życzenia i za pracę, jaką włożyli w przygotowanie uroczystości. Nauczycielom życzył wytrwałości, radości i satysfakcji płynących z pracy.

Wszystkim pedagogom życzymy niewyczerpanych pokładów cierpliwości, skupienia w oczach uczniów na każdej lekcji, wyrozumiałości i pogody ducha. Pracujcie z pasją i zaangażowaniem. Pamiętajcie o tym, że wybraliście trudny i wymagający, ale też piękny zawód.

 

Zegarek

Ulti Clocks content

Galeria 2018/2019

NASZA SZKOŁA

Przydatne strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wokół Nas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawe strony

Reklama
Reklama

Ankieta dla uczniów

Jak podoba Ci się w szkole?