NASI UCZNIOWIE

Nasze akcje

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Edukacja w Internecie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpieczny Internet

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj133
mod_vvisit_counterWczoraj295
mod_vvisit_counterW tym tygodniu768
mod_vvisit_counterOstatni tydzien2192
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc7545
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu14744
mod_vvisit_counterRazem808629

We have: 5 guests online
Twoje IP: 54.236.246.85
Dzisiaj jest: 19 Mar 2019


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

   

Dnia 22.06.2017r. w Urzędzie Gminy w Szerzynach odbył się finał akcji ekologicznej ,,Zamień odpady na nagrody", w której uczniowie naszej szkoły aktywnie uczestniczyli. Najwięcej plastikowych butelek PET; 2500 sztuk zebrał Paweł Ryznar z klasy V. Tobiasz Mikrut z klasy III i Kamila Duda z klasy VI zebrali po około 1500 butelek i to oni znaleźli się w gronie najlepszych,którym wójt gminy Pan Grzegorz Gotfryd ufundował i wręczył nagrody.

Pozostałym uczestnikom akcji z naszej szkoły upominki ufundował dyrektor Pan Adam Setlik. Włączajmy się w takie akcje jak najczęściej. Nie palmy plastikowych butelek, bo w trakcie tego procesu wydzielają się rakotwórcze dioksyny! Zadbajmy o nasze środowisko i nasze zdrowie.

 


 

Zegarek

Ulti Clocks content

Galeria 2018/2019

NASZA SZKOŁA

Przydatne strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wokół Nas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawe strony

Reklama
Reklama

Ankieta dla uczniów

Jak podoba Ci się w szkole?