NASI UCZNIOWIE

Nasze akcje

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Edukacja w Internecie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpieczny Internet

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj135
mod_vvisit_counterWczoraj295
mod_vvisit_counterW tym tygodniu770
mod_vvisit_counterOstatni tydzien2192
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc7547
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu14744
mod_vvisit_counterRazem808631

We have: 7 guests online
Twoje IP: 54.236.246.85
Dzisiaj jest: 19 Mar 2019


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Drugi dzień Zielonych Świątek to wielkie święto w naszej szkole  - Dzień Rodziny. Hasło ” Rodzina – najcieplejsze miejsce pod słońcem” towarzyszyło nam podczas imprezy w ten  słoneczny dzień. Uroczystą akademię rozpoczął występ dzieci, które wykonały utwory o tematyce rodzinnej, prezentowane na gminnym konkursie muzycznym „ Młode talenty”. Następnie dzieci z oddziału przedszkolnego w swoim występie artystycznym wyraziły wdzięczność i miłość do rodziców, a humorystyczne wierszyki rozbawiały tak licznie zebraną publiczność. Wielkim aplauzem zakończył się śląski taniec ludowy Trojak w wykonaniu najmłodszych uczniów naszej szkoły. Talenty aktorskie ukazali uczniowie klasy V w przedstawieniu teatralnym „Jest taki kwiat”. Młodzi aktorzy przypomnieli, że każdy z nas ma szansę na zmianę, a miłość daje niezwykłą siłę. Występ Anny Mikrut, uczennicy klasy V, w piosence Violetty Villas „ Do Ciebie, mamo” zakończył tę część uroczystości.

Ciąg dalszy imprezy to piknik na boisku szkolnym. Nie zabrakło pieczonych kiełbasek, pysznych ciast czy napojów. Uczniowie rywalizowali w licznych konkurencjach sportowych, a w dniu dzisiejszym każdy był zwycięzcą, bo każdy uczestnik otrzymał złoty medal. Również strażacy uświetnili nam atmosferę, a wszystkim dzieciom sprawili sodką niespodziankę. Tradycyjnie już Dzień Rodziny zakończył mecz uczniowie kontra rodzice.

GALERIA ZDJĘĆ - AKADEMIA

GALERIA ZDJĘĆ - PIKNIK SPORTOWY

 

Zegarek

Ulti Clocks content

Galeria 2018/2019

NASZA SZKOŁA

Przydatne strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wokół Nas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawe strony

Reklama
Reklama

Ankieta dla uczniów

Jak podoba Ci się w szkole?