NASI UCZNIOWIE

Nasze akcje

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Edukacja w Internecie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpieczny Internet

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj187
mod_vvisit_counterWczoraj295
mod_vvisit_counterW tym tygodniu822
mod_vvisit_counterOstatni tydzien2192
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc7599
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu14744
mod_vvisit_counterRazem808683

We have: 59 guests online
Twoje IP: 54.236.246.85
Dzisiaj jest: 19 Mar 2019


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

*********************************************************************

Karnawał to czas radości i rozrywki. Zarówno mali, jak i duzi czekają okazji, aby się zabawić! Świetną ku temu okazją jest, niewątpliwie, zabawa choinkowa, która odbyła się w naszej szkole 28.01.2017 r.

Tego dnia sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, bo była udekorowana kolorowymi balonami i bibułami - zachęcała do szampańskiej zabawy najpierw uczniów klas 0-III  a później uczniów klas IV-VI.  W I części balu zaroiło się od spidermanów, piratów, policjantów, były też wróżki, księżniczki, pszczółki, czarownice, motyle. Wszyscy bawili się znakomicie bo humor dopisywał zarówno dzieciom jak i wychowawcom. Były korowody, kółeczka, tańce w parach i indywidualne przy dźwiękach skocznej muzyki. W II części balu dla klas starszych nie było przebierańców, ale wszyscy byli ubrani bardzo elegancko a stroje mieniły się cekinami i różnymi świecidełkami. W rytm najnowszych przebojów wszyscy bawili się znakomicie, były także zabawy grupowe, kółka, kółeczka i oczywiście chusteczka. Atmosferę panującą na sali najlepiej oddają zdjęcia. KLASY 0-III, KLASY IV-VI

Rada Rodziców przygotowała dzieciom poczęstunek w postaci kanapek, ciasta i soków oraz obfitych paczek. Wszyscy, pomimo zmęczenia, opuszczali szkołę z uśmiechem na twarzy.

GALERIA ZDJĘĆ  KLASY 0-III

GALERIA ZDJĘĆ  KLASY IV-IV

 

Zegarek

Ulti Clocks content

Galeria 2018/2019

NASZA SZKOŁA

Przydatne strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wokół Nas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawe strony

Reklama
Reklama

Ankieta dla uczniów

Jak podoba Ci się w szkole?