NASI UCZNIOWIE

Nasze akcje

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Edukacja w Internecie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpieczny Internet

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj142
mod_vvisit_counterWczoraj295
mod_vvisit_counterW tym tygodniu777
mod_vvisit_counterOstatni tydzien2192
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc7554
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu14744
mod_vvisit_counterRazem808638

We have: 14 guests online
Twoje IP: 54.236.246.85
Dzisiaj jest: 19 Mar 2019


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

##############################################

KLIKNIJ

##############################################

W dniu 26 stycznia w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka.

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci z oddziału przedszkolnego i starszych klas pamiętały o Babciach i Dziadkach i wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich przedstawienie. Licznie przybyli goście zasiedli przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Na wstępie pan dyrektor Adam Setlik przywitał wszystkich gości ciepłymi słowami. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, który był wypełniony wzruszającymi wierszami i piosenkami okolicznościowymi, a następnie wręczyły  prezenty dla swoich ukochanych Babć i Dziadków. Dziadkowie mieli przyjemność obejrzeć Jasełka przygotowane przez uczniów naszej szkoły. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia.

Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Zegarek

Ulti Clocks content

Galeria 2018/2019

NASZA SZKOŁA

Przydatne strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wokół Nas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawe strony

Reklama
Reklama

Ankieta dla uczniów

Jak podoba Ci się w szkole?