NASI UCZNIOWIE

Nasze akcje

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Edukacja w Internecie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpieczny Internet

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj201
mod_vvisit_counterWczoraj295
mod_vvisit_counterW tym tygodniu836
mod_vvisit_counterOstatni tydzien2192
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc7613
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu14744
mod_vvisit_counterRazem808697

We have: 73 guests online
Twoje IP: 54.236.246.85
Dzisiaj jest: 19 Mar 2019


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

##############################################

##############################################

Ostatni dzień  przed Świętami…21 grudnia 2016 uczniowie naszej szkoły stworzyli namiastkę Świąt Bożego Narodzenia…doniosłe śpiewy…pachnące potrawy…i wiele rodzinnego ciepła.  Do południa uczniowie  w klasach przy wigilijnych stołach, suto zastawionych smakołykami razem z wychowawcami dzielili się opłatkiem i śpiewali kolędy. Na podsumowanie dnia mieliśmy przyjemność i zaszczyt obejrzeć Jasełka przygotowane przez grupę najmłodszych kolegów i koleżanek naszej szkoły, kierowanych przez: p. Krysynę Słomską, Barbarę Słota i Renatę Kozdębę. W towarzystwie zaproszonych gości Pana Wójta Gminy Szerzyny Grzegorza Gotfryda, radnych Gminy Panią Janinę Pikusę i Pana Wiesława Szwandroka oraz przedstawiciela Rady Rodziców Pana Wojciecha Mikruta mieliśmy możliwość razem z dziećmi przeżyć ten  „Cud Betlejemskiej nocy”. Dzieci wcieliły się w postacie: św. Maryi, św. Józefa, króli, aniołków i pastuszków. Dzieci z wielkim zaangażowaniem odgrywały swoje role dając nam wiele radości i wzruszeń. Na zakończenie były życzenia Pana Wójta i Dyrektora Szkoły.

Dziękujemy za te wyjątkowe chwilę i życzymy Wesołych Świąt…Do zobaczenia w Nowym, 2017- tym Roku.

 

GALERIA ZDJĘĆ

 

Zegarek

Ulti Clocks content

Galeria 2018/2019

NASZA SZKOŁA

Przydatne strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wokół Nas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawe strony

Reklama
Reklama

Ankieta dla uczniów

Jak podoba Ci się w szkole?