NASI UCZNIOWIE

Nasze akcje

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Edukacja w Internecie

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezpieczny Internet

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj374
mod_vvisit_counterWczoraj304
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1391
mod_vvisit_counterOstatni tydzien2465
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc9081
mod_vvisit_counterW ubiegłym miesiącu12720
mod_vvisit_counterRazem822885

We have: 48 guests, 1 bots online
Twoje IP: 3.84.182.112
Dzisiaj jest: 22 Kwi 2019


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla TemplatesŚNIADANIE DAJE MOCAby zwiększyć świadomość uczniów na temat roli zdrowego odżywiania nasza szkoła po raz pierwszy włączyła się do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Śniadanie daje moc”, organizowanej w ramach Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania. 8 listopada w Dniu Śniadania dzieci z klas młodszych przygotowały najważniejszy posiłek dnia – śniadanie. Miały przy tym frajdę nie tylko z dzielenia się produktami z innymi, ale także spróbowania nowych smaków, dowiedzenia się, co lubią na śniadanie inne dzieci i dlaczego właśnie śniadanie jest takie ważne. Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej się koncentrują podczas lekcji i mają siłę do zabawy. Uczniowie poznali również wiele cennych informacji z gazetki na korytarzu oraz z pogadanek nauczycieli. Na temat zdrowego odżywiania się. Wielu uczniów wzięło udział  w konkursie plastycznym „Jemy smacznie, zdrowo i kolorowo”. Za najciekawsze prace uczniowie otrzymali nagrody w postaci smacznych i zdrowych owoców.

 

Zegarek

Ulti Clocks content

Galeria 2018/2019

NASZA SZKOŁA

Przydatne strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wokół Nas

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ciekawe strony

Reklama
Reklama

Ankieta dla uczniów

Jak podoba Ci się w szkole?